ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Sisli
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Nisan 2014 Cuma 15:35

Tarihi çağrıya Fenerbahçe'den cevap geldi

Tarihi çağrıya Fenerbahçeden cevap geldi

Fenerbahçe, Çaykur Rizespor ile oynanacak maç için verilen seyircisiz cezanın kaldırılması çağrısında bulunan Beşiktaş'a teşekkür etti.


Fenerbahçe Spor Kulübü, Beşiktaş'ın "TFF'ye Çağrı" başlıklı açıklamasına, resmi internet sitesi aracılığıyla teşekkür etti.

Beşiktaş, Fenerbahçe için Türkiye Futbol Federasyonu'na çağrı yaptı; "şampiyonluk coşkusu yaşamak isteyen Fenerbahçe taraftarı için bu cezayı ertelesin ya da kurallar dahilinde başka bir formül bulsun" demişti...

İşte sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklama:

"Beşiktaş Kulübü Değerli Başkanı Fikret Orman ve Yönetim Kurulu’na;

Resmi siteniz aracılığı ile yaptığınız, Türk sporunda renklerin kardeşliği, kulüplerin dostluğu adına çok önemli bir adım olarak gördüğümüz açıklamanız, Başkanımız ve yöneticilerimiz nezdinde, Kulübümüzü, camiamızı son derece mutlu etmiştir.

Göstermiş oldukları bu değerli duruş için Beşiktaş Kulübü Başkanı Sayın Fikret Orman'a ve Yönetim Kurulu'na, teşekkür ederiz.

Açıklamanızda dile getirdiğiniz görüş, zamanlaması açısından amacına ulaşma ihtimali bulunmasa da Fenerbahçe ve Beşiktaş camiaları adına önemli olan asıl hedefe ulaşmış;

100 yıllık dostluk adına büyük bir adım olmuştur.

Saygılarımızla,"

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER