ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Mayıs 2013 Cuma 18:14

Suat Kılıç ve İsmet Yılmaz Sivas’a geliyor


25 bin kişilik ekolojik stadın temeli yarın atılıyor. Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanı Suat Kılıç ve Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz’ın da katılacağı temel atma töreni yarın saat 14.15’de gerçekleştirilecek.

Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanı Kılıç ve Milli Savunma Bakanı Yılmaz bugün Sivas’a geliyor. Havayoluyla Sivas’a gelecek olan iki bakan ilk olarak Sivas Valiliği, Ak Parti ve Esnaf ziyaretleri ile Sivas programlarına başlayacak.

Öğleden sonra saat 15.00’te ise Stat ve Gençlik Merkezi’nin temel atma töreni ile atletizm pistinin açılışı yapılacak. Burada birde 4x100 Bayrak yarışı düzenlenecek.

11 – 13 yaş serbest güreş müsabakası ve 'Spor Yapmayan Kalmasın Projesi' finaline katılacak olan bakanlar, Hafik ilçesine geçerek hayırseverler tarafından yaptırılan 101 yataklı Kamer Aydoğan Kız Öğrenci yurdu ile Hafik Belediyesi açılışına katılacak.

Son olarak Cumhuriyet Üniversitesi Kredi Yurtlar Erkek Öğrenci Yurdu Sosyal Tesisleri'nde öğrencilerle yemek yiyecek olan Bakan Kılıç ve Yılmaz daha sonra havayoluyla Sivas’tan ayrılacak.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER