ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Ocak 2013 Perşembe 13:07

Stoch gidiyor!

Stoch gidiyor!

Puskas Yılın Golü ödülüne aday gösterilen Slovak futbolcu kulübünden izin alarak Messi ve Ronaldo'nun yanına gideceğini belirtti.


Onur Dinçer / Skorer Özel

Puskas Yılın Golü ödülüne aday gösterilen Slovak futbolcu, “FIFA’dan mektup geldi. Fenerbahçeli yöneticilerle görüşüp izin aldım. 7 Ocak’ta Messi, Ronaldo ve Falcao ile birlikte Zürih’te olacağım” dedi.

Fenerbahçe’nin Slovak futbolcusu Miroslav Stoch, Ballon D’or ödül töreni gecesi için FIFA’dan davet aldığını açıkladı.

Atletico Madridli Radamel Falcao, Santoslu Neymar ile birlikte Puskas Yılın Golü’ne aday gösterilen üç futbolcudan bir tanesi olan Stoch, ülkesinin Aktuality internet sitesine konuşan, “Açıkçası son günlere kadar Zürih’teki geceye gidip gitmeyeceğimi bilmiyordum. Ancak bu arada FIFA’dan bir mektup aldım. İçinde beni gala gecesine beklediklerini ileten bir davetiye yer alıyordu. Ben de bunun üzerine Fenerbahçeli idarecilerime konuyu ilettim. Takımın Antalya’da çalışmalarının olduğu bir tarihe denk gelmesine rağmen benim bu önemli geceye katılmam konusunda uzlaştık. Dolabımdaki en özel kıyafeti giyeceğim o gece Messi, Ronaldo, Falcao ve Neymar ile birlikte orada olacağım” dedi.
 

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER