ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL24°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Temmuz 2014 Pazartesi 18:56

Spor Toto 3. Lig fikstürü çekildi

Spor Toto 3. Lig fikstürü çekildi

Futbolda 2014-2015 Sezonu Spor Toto 3. Lig fikstürü Ankara'da çekildi.


Marriott Otel'de gerçekleşen fikstür çekimine TFF Yönetim Kurulu Üyesi ve Profesyonel Kurul Başkanı Arif Koşar, TFF Yönetim Kurulu Üyesi ve Profesyonel Kurul Başkan Yardımcısı Mustafa Beyazlı, TFF Genel Sekreter Yardımcısı Özcan Şepik, Maç Planlama Müdürü Besim Yalçın ile kulüp başkanları ve Spor Toto 3. Lig'de mücadele edecek kulüplerin temsilcileri katıldı.

Spor Toto 3. Lig'de 2014-2015 sezonu 7 Eylül 2014'te başlayacak ve 10 Mayıs 2015'te sona erecek.

Spor Toto 3. Lig fikstürü maçlarının programı şöyle:

SPOR TOTO 3. LİG 1. GRUP

1. Hafta
Kırıkhanspor - Şekerspor A. Ş.
Zonguldak Kömürspor - Batman Petrol Spor A. Ş.
Sebat Proje Trabzon Akçaabat - Gaziosmanpaşa
Manavgat Spor - Tuzlaspor
Kızılcabölükspor - Çorum Belediyespor
Darıca G.birliği - Bursa Nilüferspor A. Ş.
Tire 1922 Spor - Bozüyükspor
İstanbulspor A. Ş. - Çatalca Spor
Adliyespor - Niğde Belediyespor

2. Hafta
Batman Petrol Spor A. Ş. - Tire 1922 Spor
Bursa Nilüferspor A. Ş. - Kızılcabölükspor
Niğde Belediyespor - Darıca G.birliği
Tuzlaspor - İstanbulspor A. Ş.
Çorum Belediyespor - Sebat Proje Trabzon Akçaabat
Çatalca Spor - Adliyespor
Şekerspor A. Ş. - Manavgat Spor
Gaziosmanpaşa - Zonguldak Kömürspor
Bozüyükspor - Kırıkhanspor

3. Hafta
Tire 1922 Spor - Gaziosmanpaşa
Kırıkhanspor - Batman Petrol Spor A. Ş.
İstanbulspor A. Ş. - Şekerspor A. Ş.
Adliyespor - Tuzlaspor
Sebat Proje Trabzon Akçaabat - Bursa Nilüferspor A. Ş.
Zonguldak Kömürspor - Çorum Belediyespor
Darıca G.birliği - Kızılcabölükspor
Manavgat Spor - Bozüyükspor
Niğde Belediyespor - Çatalca Spor

4. Hafta
Çorum Belediyespor - Tire 1922 Spor
Kızılcabölükspor - Sebat Proje Trabzon Akçaabat
Bozüyükspor - İstanbulspor A. Ş.
Çatalca Spor - Darıca G.birliği
Şekerspor A. Ş. - Adliyespor
Bursa Nilüferspor A. Ş. - Zonguldak Kömürspor
Batman Petrol Spor A. Ş. - Manavgat Spor
Gaziosmanpaşa - Kırıkhanspor
Tuzlaspor - Niğde Belediyespor

5. Hafta
Manavgat Spor - Gaziosmanpaşa
Niğde Belediyespor - Şekerspor A. Ş.
İstanbulspor A. Ş. - Batman Petrol Spor A. Ş.
Çatalca Spor - Tuzlaspor
Darıca G.birliği - Sebat Proje Trabzon Akçaabat
Kırıkhanspor - Çorum Belediyespor
Tire 1922 Spor - Bursa Nilüferspor A. Ş.
Adliyespor - Bozüyükspor
Zonguldak Kömürspor - Kızılcabölükspor

6. Hafta
Kızılcabölükspor - Tire 1922 Spor
Tuzlaspor - Darıca G.birliği
Gaziosmanpaşa - İstanbulspor A. Ş.
Batman Petrol Spor A. Ş. - Adliyespor
Çorum Belediyespor - Manavgat Spor
Sebat Proje Trabzon Akçaabat - Zonguldak Kömürspor
Bursa Nilüferspor A. Ş. - Kırıkhanspor
Şekerspor A. Ş. - Çatalca Spor
Bozüyükspor - Niğde Belediyespor

7. Hafta
Adliyespor - Gaziosmanpaşa
Niğde Belediyespor - Batman Petrol Spor A. Ş.
Tuzlaspor - Şekerspor A. Ş.
Darıca G.birliği - Zonguldak Kömürspor
İstanbulspor A. Ş. - Çorum Belediyespor
Manavgat Spor - Bursa Nilüferspor A. Ş.
Kırıkhanspor - Kızılcabölükspor
Tire 1922 Spor - Sebat Proje Trabzon Akçaabat
Çatalca Spor - Bozüyükspor

8. Hafta
Zonguldak Kömürspor - Tire 1922 Spor
Şekerspor A. Ş. - Darıca G.birliği
Bursa Nilüferspor A. Ş. - İstanbulspor A. Ş.
Kızılcabölükspor - Manavgat Spor
Çorum Belediyespor - Adliyespor
Bozüyükspor - Tuzlaspor
Sebat Proje Trabzon Akçaabat - Kırıkhanspor
Batman Petrol Spor A. Ş. - Çatalca Spor
Gaziosmanpaşa - Niğde Belediyespor

9. Hafta
Çatalca Spor - Gaziosmanpaşa
Tuzlaspor - Batman Petrol Spor A. Ş.
Niğde Belediyespor - Çorum Belediyespor
Kırıkhanspor - Zonguldak Kömürspor
Manavgat Spor - Sebat Proje Trabzon Akçaabat
Adliyespor - Bursa Nilüferspor A. Ş.
Darıca G.birliği - Tire 1922 Spor
İstanbulspor A. Ş. - Kızılcabölükspor
Şekerspor A. Ş. - Bozüyükspor

10. Hafta
Çorum Belediyespor - Çatalca Spor
Sebat Proje Trabzon Akçaabat - İstanbulspor A. Ş.
Bozüyükspor - Darıca G.birliği
Zonguldak Kömürspor - Manavgat Spor
Gaziosmanpaşa - Tuzlaspor
Kızılcabölükspor - Adliyespor
Batman Petrol Spor A. Ş. - Şekerspor A. Ş.
Tire 1922 Spor - Kırıkhanspor
Bursa Nilüferspor A. Ş. - Niğde Belediyespor

11. Hafta
Şekerspor A. Ş. - Gaziosmanpaşa
Darıca G.birliği - Kırıkhanspor
Bozüyükspor - Batman Petrol Spor A. Ş.
İstanbulspor A. Ş. - Zonguldak Kömürspor
Tuzlaspor - Çorum Belediyespor
Çatalca Spor - Bursa Nilüferspor A. Ş.
Manavgat Spor - Tire 1922 Spor
Niğde Belediyespor - Kızılcabölükspor
Adliyespor - Sebat Proje Trabzon Akçaabat

12. Hafta
Gaziosmanpaşa - Bozüyükspor
Kızılcabölükspor - Çatalca Spor
Batman Petrol Spor A. Ş. - Darıca G.birliği
Tire 1922 Spor - İstanbulspor A. Ş.
Zonguldak Kömürspor - Adliyespor
Kırıkhanspor - Manavgat Spor
Bursa Nilüferspor A. Ş. - Tuzlaspor
Çorum Belediyespor - Şekerspor A. Ş.
Sebat Proje Trabzon Akçaabat - Niğde Belediyespor

13. Hafta
İstanbulspor A. Ş. - Kırıkhanspor
Batman Petrol Spor A. Ş. - Gaziosmanpaşa
Bozüyükspor - Çorum Belediyespor
Niğde Belediyespor - Zonguldak Kömürspor
Darıca G.birliği - Manavgat Spor
Şekerspor A. Ş. - Bursa Nilüferspor A. Ş.
Adliyespor - Tire 1922 Spor
Tuzlaspor - Kızılcabölükspor
Çatalca Spor - Sebat Proje Trabzon Akçaabat

14. Hafta
Bursa Nilüferspor A. Ş. - Bozüyükspor
Zonguldak Kömürspor - Çatalca Spor
Gaziosmanpaşa - Darıca G.birliği
Manavgat Spor - İstanbulspor A. Ş.
Sebat Proje Trabzon Akçaabat - Tuzlaspor
Kırıkhanspor - Adliyespor
Kızılcabölükspor - Şekerspor A. Ş.
Çorum Belediyespor - Batman Petrol Spor A. Ş.
Tire 1922 Spor - Niğde Belediyespor

15. Hafta
Çorum Belediyespor - Gaziosmanpaşa
Niğde Belediyespor - Kırıkhanspor
Adliyespor - Manavgat Spor
Tuzlaspor - Zonguldak Kömürspor
İstanbulspor A. Ş. - Darıca G.birliği
Şekerspor A. Ş. - Sebat Proje Trabzon Akçaabat
Batman Petrol Spor A. Ş. - Bursa Nilüferspor A. Ş.
Çatalca Spor - Tire 1922 Spor
Bozüyükspor - Kızılcabölükspor

16. Hafta
Sebat Proje Trabzon Akçaabat - Bozüyükspor
Kırıkhanspor - Çatalca Spor
İstanbulspor A. Ş. - Adliyespor
Tire 1922 Spor - Tuzlaspor
Darıca G.birliği - Çorum Belediyespor
Bursa Nilüferspor A. Ş. - Gaziosmanpaşa
Kızılcabölükspor - Batman Petrol Spor A. Ş.
Zonguldak Kömürspor - Şekerspor A. Ş.
Manavgat Spor - Niğde Belediyespor

17. Hafta
Çatalca Spor - Manavgat Spor
Tuzlaspor - Kırıkhanspor
Bozüyükspor - Zonguldak Kömürspor
Şekerspor A. Ş. - Tire 1922 Spor
Gaziosmanpaşa - Kızılcabölükspor
Çorum Belediyespor - Bursa Nilüferspor A. Ş.
Adliyespor - Darıca G.birliği
Batman Petrol Spor A. Ş. - Sebat Proje Trabzon Akçaabat
Niğde Belediyespor - İstanbulspor A. Ş.

18. Hafta
Çatalca Spor - İstanbulspor A. Ş.
Gaziosmanpaşa - Sebat Proje Trabzon Akçaabat
Bursa Nilüferspor A. Ş. - Darıca G.birliği
Bozüyükspor - Tire 1922 Spor
Çorum Belediyespor - Kızılcabölükspor
Batman Petrol Spor A. Ş. - Zonguldak Kömürspor
Tuzlaspor - Manavgat Spor
Niğde Belediyespor - Adliyespor
Şekerspor A. Ş. - Kırıkhanspor

19. Hafta
Zonguldak Kömürspor - Gaziosmanpaşa
Manavgat Spor - Şekerspor A. Ş.
Tire 1922 Spor - Batman Petrol Spor A. Ş.
İstanbulspor A. Ş. - Tuzlaspor
Sebat Proje Trabzon Akçaabat - Çorum Belediyespor
Kırıkhanspor - Bozüyükspor
Adliyespor - Çatalca Spor
Kızılcabölükspor - Bursa Nilüferspor A. Ş.
Darıca G.birliği - Niğde Belediyespor

20. Hafta
Çatalca Spor - Niğde Belediyespor
Şekerspor A. Ş. - İstanbulspor A. Ş.
Bursa Nilüferspor A. Ş. - Sebat Proje Trabzon Akçaabat
Kızılcabölükspor - Darıca G.birliği
Gaziosmanpaşa - Tire 1922 Spor
Bozüyükspor - Manavgat Spor
Tuzlaspor - Adliyespor
Çorum Belediyespor - Zonguldak Kömürspor
Batman Petrol Spor A. Ş. - Kırıkhanspor

21. Hafta
Kırıkhanspor - Gaziosmanpaşa
Manavgat Spor - Batman Petrol Spor A. Ş.
Adliyespor - Şekerspor A. Ş.
Tire 1922 Spor - Çorum Belediyespor
Niğde Belediyespor - Tuzlaspor
Darıca G.birliği - Çatalca Spor
Sebat Proje Trabzon Akçaabat - Kızılcabölükspor
İstanbulspor A. Ş. - Bozüyükspor
Zonguldak Kömürspor - Bursa Nilüferspor A. Ş.

22. Hafta
Sebat Proje Trabzon Akçaabat - Darıca G.birliği
Batman Petrol Spor A. Ş. - İstanbulspor A. Ş.
Tuzlaspor - Çatalca Spor
Bursa Nilüferspor A. Ş. - Tire 1922 Spor
Bozüyükspor - Adliyespor
Kızılcabölükspor - Zonguldak Kömürspor
Gaziosmanpaşa - Manavgat Spor
Çorum Belediyespor - Kırıkhanspor
Şekerspor A. Ş. - Niğde Belediyespor

23. Hafta
İstanbulspor A. Ş. - Gaziosmanpaşa
Çatalca Spor - Şekerspor A. Ş.
Adliyespor - Batman Petrol Spor A. Ş.
Darıca G.birliği - Tuzlaspor
Niğde Belediyespor - Bozüyükspor
Tire 1922 Spor - Kızılcabölükspor
Zonguldak Kömürspor - Sebat Proje Trabzon Akçaabat
Kırıkhanspor - Bursa Nilüferspor A. Ş.
Manavgat Spor - Çorum Belediyespor

24. Hafta
Zonguldak Kömürspor - Darıca G.birliği
Çorum Belediyespor - İstanbulspor A. Ş.
Sebat Proje Trabzon Akçaabat - Tire 1922 Spor
Bozüyükspor - Çatalca Spor
Şekerspor A. Ş. - Tuzlaspor
Bursa Nilüferspor A. Ş. - Manavgat Spor
Gaziosmanpaşa - Adliyespor
Kızılcabölükspor - Kırıkhanspor
Batman Petrol Spor A. Ş. - Niğde Belediyespor

25. Hafta
Çatalca Spor - Batman Petrol Spor A. Ş.
Niğde Belediyespor - Gaziosmanpaşa
Darıca G.birliği - Şekerspor A. Ş.
Tire 1922 Spor - Zonguldak Kömürspor
Manavgat Spor - Kızılcabölükspor
Tuzlaspor - Bozüyükspor
Kırıkhanspor - Sebat Proje Trabzon Akçaabat
Adliyespor - Çorum Belediyespor
İstanbulspor A. Ş. - Bursa Nilüferspor A. Ş.

26. Hafta
Kızılcabölükspor - İstanbulspor A. Ş.
Tire 1922 Spor - Darıca G.birliği
Sebat Proje Trabzon Akçaabat - Manavgat Spor
Batman Petrol Spor A. Ş. - Tuzlaspor
Bursa Nilüferspor A. Ş. - Adliyespor
Bozüyükspor - Şekerspor A. Ş.
Zonguldak Kömürspor - Kırıkhanspor
Gaziosmanpaşa - Çatalca Spor
Çorum Belediyespor - Niğde Belediyespor

27. Hafta
Tuzlaspor - Gaziosmanpaşa
Şekerspor A. Ş. - Batman Petrol Spor A. Ş.
Çatalca Spor - Çorum Belediyespor
Manavgat Spor - Zonguldak Kömürspor
İstanbulspor A. Ş. - Sebat Proje Trabzon Akçaabat
Niğde Belediyespor - Bursa Nilüferspor A. Ş.
Darıca G.birliği - Bozüyükspor
Adliyespor - Kızılcabölükspor
Kırıkhanspor - Tire 1922 Spor

28. Hafta
Bursa Nilüferspor A. Ş. - Çatalca Spor
Batman Petrol Spor A. Ş. - Bozüyükspor
Kırıkhanspor - Darıca G.birliği
Zonguldak Kömürspor - İstanbulspor A. Ş.
Sebat Proje Trabzon Akçaabat - Adliyespor
Çorum Belediyespor - Tuzlaspor
Gaziosmanpaşa - Şekerspor A. Ş.
Tire 1922 Spor - Manavgat Spor
Kızılcabölükspor - Niğde Belediyespor

29. Hafta
Manavgat Spor - Kırıkhanspor
Bozüyükspor - Gaziosmanpaşa
Darıca G.birliği - Batman Petrol Spor A. Ş.
Adliyespor - Zonguldak Kömürspor
Tuzlaspor - Bursa Nilüferspor A. Ş.
Şekerspor A. Ş. - Çorum Belediyespor
Çatalca Spor - Kızılcabölükspor
Niğde Belediyespor - Sebat Proje Trabzon Akçaabat
İstanbulspor A. Ş. - Tire 1922 Spor

30. Hafta
Sebat Proje Trabzon Akçaabat - Çatalca Spor
Çorum Belediyespor - Bozüyükspor
Manavgat Spor - Darıca G.birliği
Kırıkhanspor - İstanbulspor A. Ş.
Kızılcabölükspor - Tuzlaspor
Tire 1922 Spor - Adliyespor
Bursa Nilüferspor A. Ş. - Şekerspor A. Ş.
Gaziosmanpaşa - Batman Petrol Spor A. Ş.
Zonguldak Kömürspor - Niğde Belediyespor

31. Hafta
Darıca G.birliği - Gaziosmanpaşa
Adliyespor - Kırıkhanspor
İstanbulspor A. Ş. - Manavgat Spor
Çatalca Spor - Zonguldak Kömürspor
Tuzlaspor - Sebat Proje Trabzon Akçaabat
Batman Petrol Spor A. Ş. - Çorum Belediyespor
Bozüyükspor - Bursa Nilüferspor A. Ş.
Niğde Belediyespor - Tire 1922 Spor
Şekerspor A. Ş. - Kızılcabölükspor

32. Hafta
Tire 1922 Spor - Çatalca Spor
Kızılcabölükspor - Bozüyükspor
Gaziosmanpaşa - Çorum Belediyespor
Darıca G.birliği - İstanbulspor A. Ş.
Manavgat Spor - Adliyespor
Zonguldak Kömürspor - Tuzlaspor
Sebat Proje Trabzon Akçaabat - Şekerspor A. Ş.
Bursa Nilüferspor A. Ş. - Batman Petrol Spor A. Ş.
Kırıkhanspor - Niğde Belediyespor

33. Hafta
Niğde Belediyespor - Manavgat Spor
Çatalca Spor - Kırıkhanspor
Şekerspor A. Ş. - Zonguldak Kömürspor
Adliyespor - İstanbulspor A. Ş.
Bozüyükspor - Sebat Proje Trabzon Akçaabat
Gaziosmanpaşa - Bursa Nilüferspor A. Ş.
Çorum Belediyespor - Darıca G.birliği
Batman Petrol Spor A. Ş. - Kızılcabölükspor
Tuzlaspor - Tire 1922 Spor

34. Hafta
Manavgat Spor - Çatalca Spor
Zonguldak Kömürspor - Bozüyükspor
Bursa Nilüferspor A. Ş. - Çorum Belediyespor
Darıca G.birliği - Adliyespor
Kırıkhanspor - Tuzlaspor
Kızılcabölükspor - Gaziosmanpaşa
Sebat Proje Trabzon Akçaabat - Batman Petrol Spor A. Ş.
Tire 1922 Spor - Şekerspor A. Ş.
İstanbulspor A. Ş. - Niğde Belediyespor

SPOR TOTO 3. LİG, 2. GRUP

1. Hafta
Gölcükspor - Dardanelspor A. Ş.
Halide Edip Adıvarspor - Çankırıspor
Arsinspor - Derince Spor A. Ş.
Sivas Dört Eylül Belediyespor - Erzincan Refahiyespor
Sancaktepe Belediye Spor - Yeni Diyarbakır A. Ş.
Çine Madranspor - Eyüpspor
Yeşil Bursa A. Ş. - Denizli Büyükşehir Belediyespor
Maltepespor - Kemer Tekirova Spor
68 Yeni Aksaray Spor - Payas Belediyespor 1975

2. Hafta
Dardanelspor A. Ş. - Yeşil Bursa A. Ş.
Derince Spor A. Ş. - Maltepespor
Eyüpspor - Gölcükspor
Denizli Büyükşehir Belediyespor - Halide Edip Adıvarspor
Erzincan Refahiyespor - Arsinspor
Payas Belediyespor 1975 - Sancaktepe Belediye Spor
Yeni Diyarbakır A. Ş. - Çine Madranspor
Kemer Tekirova Spor - 68 Yeni Aksaray Spor
Çankırıspor - Sivas Dört Eylül Belediyespor

3. Hafta
Halide Edip Adıvarspor - Sivas Dört Eylül Belediyespor
Denizli Büyükşehir Belediyespor - Dardanelspor A. Ş.
Arsinspor - Çankırıspor
68 Yeni Aksaray Spor - Derince Spor A. Ş.
Maltepespor - Erzincan Refahiyespor
Yeşil Bursa A. Ş. - Eyüpspor
Gölcükspor - Yeni Diyarbakır A. Ş.
Çine Madranspor - Payas Belediyespor 1975
Sancaktepe Belediye Spor - Kemer Tekirova Spor

4. Hafta
Payas Belediyespor 1975 - Gölcükspor
Eyüpspor - Denizli Büyükşehir Belediyespor
Yeni Diyarbakır A. Ş. - Yeşil Bursa A. Ş.
Dardanelspor A. Ş. - Halide Edip Adıvarspor
Çankırıspor - Maltepespor
Sivas Dört Eylül Belediyespor - Arsinspor
Derince Spor A. Ş. - Sancaktepe Belediye Spor
Kemer Tekirova Spor - Çine Madranspor
Erzincan Refahiyespor - 68 Yeni Aksaray Spor

5. Hafta
68 Yeni Aksaray Spor - Çankırıspor
Çine Madranspor - Derince Spor A. Ş.
Sancaktepe Belediye Spor - Erzincan Refahiyespor
Halide Edip Adıvarspor - Arsinspor
Denizli Büyükşehir Belediyespor - Yeni Diyarbakır A. Ş.
Dardanelspor A. Ş. - Eyüpspor
Yeşil Bursa A. Ş. - Payas Belediyespor 1975
Gölcükspor - Kemer Tekirova Spor
Maltepespor - Sivas Dört Eylül Belediyespor

6. Hafta
Payas Belediyespor 1975 - Denizli Büyükşehir Belediyespor
Kemer Tekirova Spor - Yeşil Bursa A. Ş.
Eyüpspor - Halide Edip Adıvarspor
Arsinspor - Maltepespor
Derince Spor A. Ş. - Gölcükspor
Çankırıspor - Sancaktepe Belediye Spor
Erzincan Refahiyespor - Çine Madranspor
Sivas Dört Eylül Belediyespor - 68 Yeni Aksaray Spor
Yeni Diyarbakır A. Ş. - Dardanelspor A. Ş.

7. Hafta
Yeşil Bursa A. Ş. - Derince Spor A. Ş.
Çine Madranspor - Çankırıspor
68 Yeni Aksaray Spor - Arsinspor
Gölcükspor - Erzincan Refahiyespor
Halide Edip Adıvarspor - Maltepespor
Eyüpspor - Yeni Diyarbakır A. Ş.
Dardanelspor A. Ş. - Payas Belediyespor 1975
Denizli Büyükşehir Belediyespor - Kemer Tekirova Spor
Sancaktepe Belediye Spor - Sivas Dört Eylül Belediyespor

8. Hafta
Derince Spor A. Ş. - Denizli Büyükşehir Belediyespor
Erzincan Refahiyespor - Yeşil Bursa A. Ş.
Yeni Diyarbakır A. Ş. - Halide Edip Adıvarspor
Payas Belediyespor 1975 - Eyüpspor
Çankırıspor - Gölcükspor
Arsinspor - Sancaktepe Belediye Spor
Sivas Dört Eylül Belediyespor - Çine Madranspor
Kemer Tekirova Spor - Dardanelspor A. Ş.
Maltepespor - 68 Yeni Aksaray Spor

9. Hafta
Halide Edip Adıvarspor - 68 Yeni Aksaray Spor
Yeşil Bursa A. Ş. - Çankırıspor
Çine Madranspor - Arsinspor
Dardanelspor A. Ş. - Derince Spor A. Ş.
Denizli Büyükşehir Belediyespor - Erzincan Refahiyespor
Sancaktepe Belediye Spor - Maltepespor
Yeni Diyarbakır A. Ş. - Payas Belediyespor 1975
Eyüpspor - Kemer Tekirova Spor
Gölcükspor - Sivas Dört Eylül Belediyespor

10. Hafta
Çankırıspor - Denizli Büyükşehir Belediyespor
Sivas Dört Eylül Belediyespor - Yeşil Bursa A. Ş.
Arsinspor - Gölcükspor
Kemer Tekirova Spor - Yeni Diyarbakır A. Ş.
Derince Spor A. Ş. - Eyüpspor
Payas Belediyespor 1975 - Halide Edip Adıvarspor
68 Yeni Aksaray Spor - Sancaktepe Belediye Spor
Maltepespor - Çine Madranspor
Erzincan Refahiyespor - Dardanelspor A. Ş.

11. Hafta
Çine Madranspor - 68 Yeni Aksaray Spor
Dardanelspor A. Ş. - Çankırıspor
Yeni Diyarbakır A. Ş. - Derince Spor A. Ş.
Halide Edip Adıvarspor - Sancaktepe Belediye Spor
Eyüpspor - Erzincan Refahiyespor
Yeşil Bursa A. Ş. - Arsinspor
Gölcükspor - Maltepespor
Payas Belediyespor 1975 - Kemer Tekirova Spor
Denizli Büyükşehir Belediyespor - Sivas Dört Eylül Belediyespor

12. Hafta
Maltepespor - Yeşil Bursa A. Ş.
Derince Spor A. Ş. - Payas Belediyespor 1975
Arsinspor - Denizli Büyükşehir Belediyespor
68 Yeni Aksaray Spor - Gölcükspor
Çankırıspor - Eyüpspor
Erzincan Refahiyespor - Yeni Diyarbakır A. Ş.
Kemer Tekirova Spor - Halide Edip Adıvarspor
Sancaktepe Belediye Spor - Çine Madranspor
Sivas Dört Eylül Belediyespor - Dardanelspor A. Ş.

13. Hafta
Yeşil Bursa A. Ş. - 68 Yeni Aksaray Spor
Yeni Diyarbakır A. Ş. - Çankırıspor
Halide Edip Adıvarspor - Çine Madranspor
Payas Belediyespor 1975 - Erzincan Refahiyespor
Gölcükspor - Sancaktepe Belediye Spor
Dardanelspor A. Ş. - Arsinspor
Kemer Tekirova Spor - Derince Spor A. Ş.
Denizli Büyükşehir Belediyespor - Maltepespor
Eyüpspor - Sivas Dört Eylül Belediyespor

14. Hafta
Arsinspor - Eyüpspor
Derince Spor A. Ş. - Halide Edip Adıvarspor
Sivas Dört Eylül Belediyespor - Yeni Diyarbakır A. Ş.
68 Yeni Aksaray Spor - Denizli Büyükşehir Belediyespor
Çine Madranspor - Gölcükspor
Erzincan Refahiyespor - Kemer Tekirova Spor
Çankırıspor - Payas Belediyespor 1975
Sancaktepe Belediye Spor - Yeşil Bursa A. Ş.
Maltepespor - Dardanelspor A. Ş.

15. Hafta
Dardanelspor A. Ş. - 68 Yeni Aksaray Spor
Yeşil Bursa A. Ş. - Çine Madranspor
Kemer Tekirova Spor - Çankırıspor
Erzincan Refahiyespor - Derince Spor A. Ş.
Denizli Büyükşehir Belediyespor - Sancaktepe Belediye Spor
Gölcükspor - Halide Edip Adıvarspor
Yeni Diyarbakır A. Ş. - Arsinspor
Eyüpspor - Maltepespor
Payas Belediyespor 1975 - Sivas Dört Eylül Belediyespor

16. Hafta
68 Yeni Aksaray Spor - Eyüpspor
Maltepespor - Yeni Diyarbakır A. Ş.
Sivas Dört Eylül Belediyespor - Kemer Tekirova Spor
Gölcükspor - Yeşil Bursa A. Ş.
Arsinspor - Payas Belediyespor 1975
Çine Madranspor - Denizli Büyükşehir Belediyespor
Halide Edip Adıvarspor - Erzincan Refahiyespor
Çankırıspor - Derince Spor A. Ş.
Sancaktepe Belediye Spor - Dardanelspor A. Ş.

17. Hafta
Yeni Diyarbakır A. Ş. - 68 Yeni Aksaray Spor
Erzincan Refahiyespor - Çankırıspor
Dardanelspor A. Ş. - Çine Madranspor
Eyüpspor - Sancaktepe Belediye Spor
Yeşil Bursa A. Ş. - Halide Edip Adıvarspor
Kemer Tekirova Spor - Arsinspor
Denizli Büyükşehir Belediyespor - Gölcükspor
Payas Belediyespor 1975 - Maltepespor
Derince Spor A. Ş. - Sivas Dört Eylül Belediyespor

18. Hafta
Erzincan Refahiyespor - Sivas Dört Eylül Belediyespor
Kemer Tekirova Spor - Maltepespor
Dardanelspor A. Ş. - Gölcükspor
Çankırıspor - Halide Edip Adıvarspor
Denizli Büyükşehir Belediyespor - Yeşil Bursa A. Ş.
Yeni Diyarbakır A. Ş. - Sancaktepe Belediye Spor
Derince Spor A. Ş. - Arsinspor
Eyüpspor - Çine Madranspor
Payas Belediyespor 1975 - 68 Yeni Aksaray Spor

19. Hafta
Sivas Dört Eylül Belediyespor - Çankırıspor
Yeşil Bursa A. Ş. - Dardanelspor A. Ş.
Maltepespor - Derince Spor A. Ş.
Arsinspor - Erzincan Refahiyespor
Sancaktepe Belediye Spor - Payas Belediyespor 1975
Halide Edip Adıvarspor - Denizli Büyükşehir Belediyespor
68 Yeni Aksaray Spor - Kemer Tekirova Spor
Çine Madranspor - Yeni Diyarbakır A. Ş.
Gölcükspor - Eyüpspor

20. Hafta
Erzincan Refahiyespor - Maltepespor
Yeni Diyarbakır A. Ş. - Gölcükspor
Dardanelspor A. Ş. - Denizli Büyükşehir Belediyespor
Eyüpspor - Yeşil Bursa A. Ş.
Sivas Dört Eylül Belediyespor - Halide Edip Adıvarspor
Çankırıspor - Arsinspor
Kemer Tekirova Spor - Sancaktepe Belediye Spor
Derince Spor A. Ş. - 68 Yeni Aksaray Spor
Payas Belediyespor 1975 - Çine Madranspor

21. Hafta
Maltepespor - Çankırıspor
Halide Edip Adıvarspor - Dardanelspor A. Ş.
Sancaktepe Belediye Spor - Derince Spor A. Ş.
68 Yeni Aksaray Spor - Erzincan Refahiyespor
Gölcükspor - Payas Belediyespor 1975
Çine Madranspor - Kemer Tekirova Spor
Denizli Büyükşehir Belediyespor - Eyüpspor
Yeşil Bursa A. Ş. - Yeni Diyarbakır A. Ş.
Arsinspor - Sivas Dört Eylül Belediyespor

22. Hafta
Arsinspor - Halide Edip Adıvarspor
Sivas Dört Eylül Belediyespor - Maltepespor
Yeni Diyarbakır A. Ş. - Denizli Büyükşehir Belediyespor
Kemer Tekirova Spor - Gölcükspor
Payas Belediyespor 1975 - Yeşil Bursa A. Ş.
Erzincan Refahiyespor - Sancaktepe Belediye Spor
Çankırıspor - 68 Yeni Aksaray Spor
Eyüpspor - Dardanelspor A. Ş.
Derince Spor A. Ş. - Çine Madranspor

23. Hafta
Gölcükspor - Derince Spor A. Ş.
Sancaktepe Belediye Spor - Çankırıspor
Çine Madranspor - Erzincan Refahiyespor
Maltepespor - Arsinspor
Denizli Büyükşehir Belediyespor - Payas Belediyespor 1975
Yeşil Bursa A. Ş. - Kemer Tekirova Spor
Halide Edip Adıvarspor - Eyüpspor
Dardanelspor A. Ş. - Yeni Diyarbakır A. Ş.
68 Yeni Aksaray Spor - Sivas Dört Eylül Belediyespor

24. Hafta
Yeni Diyarbakır A. Ş. - Eyüpspor
Erzincan Refahiyespor - Gölcükspor
Kemer Tekirova Spor - Denizli Büyükşehir Belediyespor
Derince Spor A. Ş. - Yeşil Bursa A. Ş.
Maltepespor - Halide Edip Adıvarspor
Sivas Dört Eylül Belediyespor - Sancaktepe Belediye Spor
Çankırıspor - Çine Madranspor
Payas Belediyespor 1975 - Dardanelspor A. Ş.
Arsinspor - 68 Yeni Aksaray Spor

25. Hafta
Denizli Büyükşehir Belediyespor - Derince Spor A. Ş.
Gölcükspor - Çankırıspor
Sancaktepe Belediye Spor - Arsinspor
Yeşil Bursa A. Ş. - Erzincan Refahiyespor
Eyüpspor - Payas Belediyespor 1975
Dardanelspor A. Ş. - Kemer Tekirova Spor
68 Yeni Aksaray Spor - Maltepespor
Halide Edip Adıvarspor - Yeni Diyarbakır A. Ş.
Çine Madranspor - Sivas Dört Eylül Belediyespor

26. Hafta
68 Yeni Aksaray Spor - Halide Edip Adıvarspor
Payas Belediyespor 1975 - Yeni Diyarbakır A. Ş.
Kemer Tekirova Spor - Eyüpspor
Sivas Dört Eylül Belediyespor - Gölcükspor
Erzincan Refahiyespor - Denizli Büyükşehir Belediyespor
Çankırıspor - Yeşil Bursa A. Ş.
Maltepespor - Sancaktepe Belediye Spor
Arsinspor - Çine Madranspor
Derince Spor A. Ş. - Dardanelspor A. Ş.

27. Hafta
Sancaktepe Belediye Spor - 68 Yeni Aksaray Spor
Denizli Büyükşehir Belediyespor - Çankırıspor
Eyüpspor - Derince Spor A. Ş.
Gölcükspor - Arsinspor
Dardanelspor A. Ş. - Erzincan Refahiyespor
Halide Edip Adıvarspor - Payas Belediyespor 1975
Yeni Diyarbakır A. Ş. - Kemer Tekirova Spor
Çine Madranspor - Maltepespor
Yeşil Bursa A. Ş. - Sivas Dört Eylül Belediyespor

28. Hafta
Kemer Tekirova Spor - Payas Belediyespor 1975
Maltepespor - Gölcükspor
Erzincan Refahiyespor - Eyüpspor
Sancaktepe Belediye Spor - Halide Edip Adıvarspor
Derince Spor A. Ş. - Yeni Diyarbakır A. Ş.
Sivas Dört Eylül Belediyespor - Denizli Büyükşehir Belediyespor
Arsinspor - Yeşil Bursa A. Ş.
68 Yeni Aksaray Spor - Çine Madranspor
Çankırıspor - Dardanelspor A. Ş.

29. Hafta
Gölcükspor - 68 Yeni Aksaray Spor
Eyüpspor - Çankırıspor
Denizli Büyükşehir Belediyespor - Arsinspor
Yeni Diyarbakır A. Ş. - Erzincan Refahiyespor
Payas Belediyespor 1975 - Derince Spor A. Ş.
Çine Madranspor - Sancaktepe Belediye Spor
Halide Edip Adıvarspor - Kemer Tekirova Spor
Yeşil Bursa A. Ş. - Maltepespor
Dardanelspor A. Ş. - Sivas Dört Eylül Belediyespor

30. Hafta
Sivas Dört Eylül Belediyespor - Eyüpspor
Sancaktepe Belediye Spor - Gölcükspor
Çankırıspor - Yeni Diyarbakır A. Ş.
Çine Madranspor - Halide Edip Adıvarspor
Derince Spor A. Ş. - Kemer Tekirova Spor
Maltepespor - Denizli Büyükşehir Belediyespor
68 Yeni Aksaray Spor - Yeşil Bursa A. Ş.
Erzincan Refahiyespor - Payas Belediyespor 1975
Arsinspor - Dardanelspor A. Ş.

31. Hafta
Denizli Büyükşehir Belediyespor - 68 Yeni Aksaray Spor
Payas Belediyespor 1975 - Çankırıspor
Gölcükspor - Çine Madranspor
Halide Edip Adıvarspor - Derince Spor A. Ş.
Yeşil Bursa A. Ş. - Sancaktepe Belediye Spor
Kemer Tekirova Spor - Erzincan Refahiyespor
Eyüpspor - Arsinspor
Dardanelspor A. Ş. - Maltepespor
Yeni Diyarbakır A. Ş. - Sivas Dört Eylül Belediyespor

32. Hafta
Halide Edip Adıvarspor - Gölcükspor
Maltepespor - Eyüpspor
Arsinspor - Yeni Diyarbakır A. Ş.
Sivas Dört Eylül Belediyespor - Payas Belediyespor 1975
Çine Madranspor - Yeşil Bursa A. Ş.
Sancaktepe Belediye Spor - Denizli Büyükşehir Belediyespor
Çankırıspor - Kemer Tekirova Spor
Derince Spor A. Ş. - Erzincan Refahiyespor
68 Yeni Aksaray Spor - Dardanelspor A. Ş.

33. Hafta
Eyüpspor - 68 Yeni Aksaray Spor
Denizli Büyükşehir Belediyespor - Çine Madranspor
Derince Spor A. Ş. - Çankırıspor
Payas Belediyespor 1975 - Arsinspor
Dardanelspor A. Ş. - Sancaktepe Belediye Spor
Yeşil Bursa A. Ş. - Gölcükspor
Erzincan Refahiyespor - Halide Edip Adıvarspor
Yeni Diyarbakır A. Ş. - Maltepespor
Kemer Tekirova Spor - Sivas Dört Eylül Belediyespor

34. Hafta
68 Yeni Aksaray Spor - Yeni Diyarbakır A. Ş.
Sancaktepe Belediye Spor - Eyüpspor
Gölcükspor - Denizli Büyükşehir Belediyespor
Arsinspor - Kemer Tekirova Spor
Halide Edip Adıvarspor - Yeşil Bursa A. Ş.
Maltepespor - Payas Belediyespor 1975
Çankırıspor - Erzincan Refahiyespor
Sivas Dört Eylül Belediyespor - Derince Spor A. Ş.
Çine Madranspor - Dardanelspor A. Ş.

SPOR TOTO 3. LİG, 3. GRUP

1. Hafta
Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor - Sandıklıspor
Orhangazispor - Bergama Belediyespor
Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Ayvalıkgücü Bld. Spor
Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor - Balçova Belediye Spor
Beylerbeyispor - Van Büyükşehir Belediyespor
İstanbul Güngörenspor - Sakaryaspor A. Ş.
Erzin Belediyespor - Etimesgut Bld. Spor
Ankara Demirspor - Kayseri Şekerspor
Silivrispor - Anadolu Üsküdar 1908 Spor

2. Hafta
Kayseri Şekerspor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor
Van Büyükşehir Belediyespor - Orhangazispor
Anadolu Üsküdar 1908 Spor - Erzin Belediyespor
Sakaryaspor A. Ş. - Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor
Etimesgut Bld. Spor - Beylerbeyispor
Bergama Belediyespor - İstanbul Güngörenspor
Sandıklıspor - Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor
Balçova Belediye Spor - Ankara Demirspor
Ayvalıkgücü Bld. Spor - Silivrispor

3. Hafta
Anadolu Üsküdar 1908 Spor - Ayvalıkgücü Bld. Spor
Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor - Bergama Belediyespor
Ankara Demirspor - Sandıklıspor
İstanbul Güngörenspor - Van Büyükşehir Belediyespor
Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Balçova Belediye Spor
Erzin Belediyespor - Beylerbeyispor
Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor - Sakaryaspor A. Ş.
Orhangazispor - Etimesgut Bld. Spor
Silivrispor - Kayseri Şekerspor

4. Hafta
Kayseri Şekerspor - Anadolu Üsküdar 1908 Spor
Sandıklıspor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor
Ayvalıkgücü Bld. Spor - Erzin Belediyespor
Van Büyükşehir Belediyespor - Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor
Etimesgut Bld. Spor - İstanbul Güngörenspor
Beylerbeyispor - Orhangazispor
Bergama Belediyespor - Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor
Balçova Belediye Spor - Silivrispor
Sakaryaspor A. Ş. - Ankara Demirspor

5. Hafta
Ankara Demirspor - Bergama Belediyespor
Silivrispor - Sandıklıspor
Anadolu Üsküdar 1908 Spor - Balçova Belediye Spor
Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor - Van Büyükşehir Belediyespor
Erzin Belediyespor - Orhangazispor
Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Sakaryaspor A. Ş.
İstanbul Güngörenspor - Beylerbeyispor
Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor - Etimesgut Bld. Spor
Ayvalıkgücü Bld. Spor - Kayseri Şekerspor

6. Hafta
Sandıklıspor - Anadolu Üsküdar 1908 Spor
Bergama Belediyespor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor
Kayseri Şekerspor - Erzin Belediyespor
Beylerbeyispor - Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor
Orhangazispor - İstanbul Güngörenspor
Etimesgut Bld. Spor - Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor
Balçova Belediye Spor - Ayvalıkgücü Bld. Spor
Van Büyükşehir Belediyespor - Ankara Demirspor
Sakaryaspor A. Ş. - Silivrispor

7. Hafta
Ayvalıkgücü Bld. Spor - Sandıklıspor
Silivrispor - Bergama Belediyespor
Kayseri Şekerspor - Balçova Belediye Spor
Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Van Büyükşehir Belediyespor
Erzin Belediyespor - İstanbul Güngörenspor
Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor - Orhangazispor
Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor - Beylerbeyispor
Anadolu Üsküdar 1908 Spor - Sakaryaspor A. Ş.
Ankara Demirspor - Etimesgut Bld. Spor

8. Hafta
Balçova Belediye Spor - Erzin Belediyespor
Etimesgut Bld. Spor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor
İstanbul Güngörenspor - Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor
Sakaryaspor A. Ş. - Ayvalıkgücü Bld. Spor
Orhangazispor - Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor
Van Büyükşehir Belediyespor - Silivrispor
Beylerbeyispor - Ankara Demirspor
Sandıklıspor - Kayseri Şekerspor
Bergama Belediyespor - Anadolu Üsküdar 1908 Spor

9. Hafta
Balçova Belediye Spor - Sandıklıspor
Ayvalıkgücü Bld. Spor - Bergama Belediyespor
Anadolu Üsküdar 1908 Spor - Van Büyükşehir Belediyespor
Kayseri Şekerspor - Sakaryaspor A. Ş.
Erzin Belediyespor - Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor
Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Beylerbeyispor
Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor - İstanbul Güngörenspor
Ankara Demirspor - Orhangazispor
Silivrispor - Etimesgut Bld. Spor

10. Hafta
Sandıklıspor - Erzin Belediyespor
Orhangazispor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor
Sakaryaspor A. Ş. - Balçova Belediye Spor
Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor - Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor
Van Büyükşehir Belediyespor - Ayvalıkgücü Bld. Spor
İstanbul Güngörenspor - Ankara Demirspor
Beylerbeyispor - Silivrispor
Bergama Belediyespor - Kayseri Şekerspor
Etimesgut Bld. Spor - Anadolu Üsküdar 1908 Spor

11. Hafta
Balçova Belediye Spor - Bergama Belediyespor
Erzin Belediyespor - Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor
Kayseri Şekerspor - Van Büyükşehir Belediyespor
Ankara Demirspor - Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor
Silivrispor - Orhangazispor
Ayvalıkgücü Bld. Spor - Etimesgut Bld. Spor
Anadolu Üsküdar 1908 Spor - Beylerbeyispor
Büyükşehir Belediye Erzurumspor - İstanbul Güngörenspor
Sandıklıspor - Sakaryaspor A. Ş.

12. Hafta
Sakaryaspor A. Ş. - Erzin Belediyespor
Etimesgut Bld. Spor - Kayseri Şekerspor
Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor
Van Büyükşehir Belediyespor - Balçova Belediye Spor
Beylerbeyispor - Ayvalıkgücü Bld. Spor
Bergama Belediyespor - Sandıklıspor
İstanbul Güngörenspor - Silivrispor
Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor - Ankara Demirspor
Orhangazispor - Anadolu Üsküdar 1908 Spor

13. Hafta
Erzin Belediyespor - Ankara Demirspor
Sakaryaspor A. Ş. - Bergama Belediyespor
Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor
Silivrispor - Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor
Sandıklıspor - Van Büyükşehir Belediyespor
Ayvalıkgücü Bld. Spor - Orhangazispor
Balçova Belediye Spor - Etimesgut Bld. Spor
Kayseri Şekerspor - Beylerbeyispor
Anadolu Üsküdar 1908 Spor - İstanbul Güngörenspor

14. Hafta
Van Büyükşehir Belediyespor - Sakaryaspor A. Ş.
Bergama Belediyespor - Erzin Belediyespor
Orhangazispor - Kayseri Şekerspor
Ankara Demirspor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor
Beylerbeyispor - Balçova Belediye Spor
İstanbul Güngörenspor - Ayvalıkgücü Bld. Spor
Etimesgut Bld. Spor - Sandıklıspor
Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor - Silivrispor
Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor - Anadolu Üsküdar 1908 Spor

15. Hafta
Silivrispor - Ankara Demirspor
Van Büyükşehir Belediyespor - Bergama Belediyespor
Anadolu Üsküdar 1908 Spor - Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor
Ayvalıkgücü Bld. Spor - Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor
Balçova Belediye Spor - Orhangazispor
Sakaryaspor A. Ş. - Etimesgut Bld. Spor
Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Erzin Belediyespor
Kayseri Şekerspor - İstanbul Güngörenspor
Sandıklıspor - Beylerbeyispor

16. Hafta
Beylerbeyispor - Sakaryaspor A. Ş.
Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor - Kayseri Şekerspor
İstanbul Güngörenspor - Balçova Belediye Spor
Erzin Belediyespor - Van Büyükşehir Belediyespor
Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor - Ayvalıkgücü Bld. Spor
Etimesgut Bld. Spor - Bergama Belediyespor
Orhangazispor - Sandıklıspor
Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Silivrispor
Ankara Demirspor - Anadolu Üsküdar 1908 Spor

17. Hafta
Ayvalıkgücü Bld. Spor - Ankara Demirspor
Kayseri Şekerspor - Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor
Balçova Belediye Spor - Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor
Silivrispor - Erzin Belediyespor
Anadolu Üsküdar 1908 Spor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor
Van Büyükşehir Belediyespor - Etimesgut Bld. Spor
Bergama Belediyespor - Beylerbeyispor
Sandıklıspor - İstanbul Güngörenspor
Sakaryaspor A. Ş. - Orhangazispor

18. Hafta
Sakaryaspor A. Ş. - İstanbul Güngörenspor
Van Büyükşehir Belediyespor - Beylerbeyispor
Sandıklıspor - Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor
Bergama Belediyespor - Orhangazispor
Ayvalıkgücü Bld. Spor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor
Etimesgut Bld. Spor - Erzin Belediyespor
Balçova Belediye Spor - Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor
Kayseri Şekerspor - Ankara Demirspor
Anadolu Üsküdar 1908 Spor - Silivrispor

19. Hafta
Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor - Sandıklıspor
İstanbul Güngörenspor - Bergama Belediyespor
Ankara Demirspor - Balçova Belediye Spor
Silivrispor - Ayvalıkgücü Bld. Spor
Orhangazispor - Van Büyükşehir Belediyespor
Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Kayseri Şekerspor
Beylerbeyispor - Etimesgut Bld. Spor
Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor - Sakaryaspor A. Ş.
Erzin Belediyespor - Anadolu Üsküdar 1908 Spor

20. Hafta
Ayvalıkgücü Bld. Spor - Anadolu Üsküdar 1908 Spor
Van Büyükşehir Belediyespor - İstanbul Güngörenspor
Etimesgut Bld. Spor - Orhangazispor
Balçova Belediye Spor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor
Beylerbeyispor - Erzin Belediyespor
Bergama Belediyespor - Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor
Sakaryaspor A. Ş. - Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor
Kayseri Şekerspor - Silivrispor
Sandıklıspor - Ankara Demirspor

21. Hafta
Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor - Bergama Belediyespor
Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Sandıklıspor
Erzin Belediyespor - Ayvalıkgücü Bld. Spor
Silivrispor - Balçova Belediye Spor
Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor - Van Büyükşehir Belediyespor
Anadolu Üsküdar 1908 Spor - Kayseri Şekerspor
İstanbul Güngörenspor - Etimesgut Bld. Spor
Ankara Demirspor - Sakaryaspor A. Ş.
Orhangazispor - Beylerbeyispor

22. Hafta
Etimesgut Bld. Spor - Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor
Beylerbeyispor - İstanbul Güngörenspor
Sakaryaspor A. Ş. - Büyükşehir Belediye Erzurumspor
Orhangazispor - Erzin Belediyespor
Van Büyükşehir Belediyespor - Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor
Kayseri Şekerspor - Ayvalıkgücü Bld. Spor
Bergama Belediyespor - Ankara Demirspor
Sandıklıspor - Silivrispor
Balçova Belediye Spor - Anadolu Üsküdar 1908 Spor

23. Hafta
Anadolu Üsküdar 1908 Spor - Sandıklıspor
Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Bergama Belediyespor
Ayvalıkgücü Bld. Spor - Balçova Belediye Spor
Ankara Demirspor - Van Büyükşehir Belediyespor
Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor - Etimesgut Bld. Spor
Erzin Belediyespor - Kayseri Şekerspor
İstanbul Güngörenspor - Orhangazispor
Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor - Beylerbeyispor
Silivrispor - Sakaryaspor A. Ş.

24. Hafta
Orhangazispor - Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor
Balçova Belediye Spor - Kayseri Şekerspor
İstanbul Güngörenspor - Erzin Belediyespor
Van Büyükşehir Belediyespor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor
Beylerbeyispor - Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor
Sandıklıspor - Ayvalıkgücü Bld. Spor
Bergama Belediyespor - Silivrispor
Etimesgut Bld. Spor - Ankara Demirspor
Sakaryaspor A. Ş. - Anadolu Üsküdar 1908 Spor

25. Hafta
Anadolu Üsküdar 1908 Spor - Bergama Belediyespor
Kayseri Şekerspor - Sandıklıspor
Silivrispor - Van Büyükşehir Belediyespor
Erzin Belediyespor - Balçova Belediye Spor
Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Etimesgut Bld. Spor
Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor - Orhangazispor
Ayvalıkgücü Bld. Spor - Sakaryaspor A. Ş.
Ankara Demirspor - Beylerbeyispor
Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor - İstanbul Güngörenspor

26. Hafta
Beylerbeyispor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor
Sakaryaspor A. Ş. - Kayseri Şekerspor
Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor - Erzin Belediyespor
Bergama Belediyespor - Ayvalıkgücü Bld. Spor
İstanbul Güngörenspor - Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor
Sandıklıspor - Balçova Belediye Spor
Orhangazispor - Ankara Demirspor
Etimesgut Bld. Spor - Silivrispor
Van Büyükşehir Belediyespor - Anadolu Üsküdar 1908 Spor

27. Hafta
Erzin Belediyespor - Sandıklıspor
Kayseri Şekerspor - Bergama Belediyespor
Ayvalıkgücü Bld. Spor - Van Büyükşehir Belediyespor
Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor - Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor
Anadolu Üsküdar 1908 Spor - Etimesgut Bld. Spor
Ankara Demirspor - İstanbul Güngörenspor
Silivrispor - Beylerbeyispor
Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Orhangazispor
Balçova Belediye Spor - Sakaryaspor A. Ş.

28. Hafta
İstanbul Güngörenspor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor
Van Büyükşehir Belediyespor - Kayseri Şekerspor
Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor - Erzin Belediyespor
Bergama Belediyespor - Balçova Belediye Spor
Etimesgut Bld. Spor - Ayvalıkgücü Bld. Spor
Sakaryaspor A. Ş. - Sandıklıspor
Orhangazispor - Silivrispor
Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor - Ankara Demirspor
Beylerbeyispor - Anadolu Üsküdar 1908 Spor

29. Hafta
Sandıklıspor - Bergama Belediyespor
Ankara Demirspor - Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor
Balçova Belediye Spor - Van Büyükşehir Belediyespor
Kayseri Şekerspor - Etimesgut Bld. Spor
Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor
Erzin Belediyespor - Sakaryaspor A. Ş.
Anadolu Üsküdar 1908 Spor - Orhangazispor
Ayvalıkgücü Bld. Spor - Beylerbeyispor
Silivrispor - İstanbul Güngörenspor

30. Hafta
Bergama Belediyespor - Sakaryaspor A. Ş.
Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor
Ankara Demirspor - Erzin Belediyespor
Beylerbeyispor - Kayseri Şekerspor
Etimesgut Bld. Spor - Balçova Belediye Spor
Orhangazispor - Ayvalıkgücü Bld. Spor
Van Büyükşehir Belediyespor - Sandıklıspor
Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor - Silivrispor
İstanbul Güngörenspor - Anadolu Üsküdar 1908 Spor

31. Hafta
Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Ankara Demirspor
Erzin Belediyespor - Bergama Belediyespor
Silivrispor - Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor
Sakaryaspor A. Ş. - Van Büyükşehir Belediyespor
Sandıklıspor - Etimesgut Bld. Spor
Anadolu Üsküdar 1908 Spor - Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor
Ayvalıkgücü Bld. Spor - İstanbul Güngörenspor
Balçova Belediye Spor - Beylerbeyispor
Kayseri Şekerspor - Orhangazispor

32. Hafta
Etimesgut Bld. Spor - Sakaryaspor A. Ş.
İstanbul Güngörenspor - Kayseri Şekerspor
Erzin Belediyespor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor
Bergama Belediyespor - Van Büyükşehir Belediyespor
Orhangazispor - Balçova Belediye Spor
Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor - Ayvalıkgücü Bld. Spor
Beylerbeyispor - Sandıklıspor
Ankara Demirspor - Silivrispor
Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor - Anadolu Üsküdar 1908 Spor

33. Hafta
Anadolu Üsküdar 1908 Spor - Ankara Demirspor
Ayvalıkgücü Bld. Spor - Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor
Silivrispor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor
Sandıklıspor - Orhangazispor
Bergama Belediyespor - Etimesgut Bld. Spor
Van Büyükşehir Belediyespor - Erzin Belediyespor
Kayseri Şekerspor - Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor
Sakaryaspor A. Ş. - Beylerbeyispor
Balçova Belediye Spor - İstanbul Güngörenspor

34. Hafta
Orhangazispor - Sakaryaspor A. Ş.
Bayburt Grup Özel İdare Gençlik Ve Spor - Kayseri Şekerspor
Ankara Demirspor - Ayvalıkgücü Bld. Spor
Kahramanmaraş B. Ş. Belediyespor - Balçova Belediye Spor
Etimesgut Bld. Spor - Van Büyükşehir Belediyespor
Erzin Belediyespor - Silivrispor
İstanbul Güngörenspor - Sandıklıspor
Beylerbeyispor - Bergama Belediyespor
Büyükşehir Belediye Erzurumspor - Anadolu Üsküdar 1908 Spor
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER