ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Haziran 2013 Cumartesi 19:27

Spor A.Ş'nin geleneksel şöhretler futbol maçı Dudullu Spor Tesisleri’nde yapıldı


İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş'nin geleneksel şöhretler futbol maçı Dudullu Spor Tesisleri’nde yapıldı.

Türk futbol tarihine adını yazdırmış ünlü futbolculardan Hasan Vezir, Mustafa Kocabey, Savaş Koç, Cafer Aydın ve teknik adamlardan Yücel İldiz'in yanı sıra Kanal 24 Spor Müdürü Derya Oruçoğlu, Ülke TV Spor Müdürü Harun Şen ve çok sayıda medya mensubunun katılarak renk kattığı etkinlik maç sonrasında düzenlenen plaket töreni ile sona erdi.

Plaket töreninde bir konuşma yapan Spor A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Serhat Karadağ, "Etkinliğimize katılan futbolcular, teknik direktörler, basın mensupları ve diğer misafirlere gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederim." dedi.

Karadağ, bu turnuvayı düzenlemelerinde amaçlarının İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş'nin tesislerin halkın hizmetinde olduğunu birkez daha hatırlatmak olduğunu da sözlerine ekledi.

Spor A.Ş çalışanları, İstanbul Tesisler Müdürü Çağatay Çıtlak'ın yanında organizasyona katılan teknik adam ve futbolcular şöyle:
Dursun Karamustafa, Ümit Metin Yıldız, Hasan Vezir, Hasan Çelik, Bahattin Güneş, Fevzi Layiç, Mehmet Altıparmak, Mustafa Kocabey, Aydın Tuna, Savaş Koç, Cafer Aydın, Yücel İldiz.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER