ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Eylül 2013 Çarşamba 10:35

Sneijder'den Liverpool itirafı!

Sneijderden Liverpool itirafı!

Yıldız oyuncudan futbol ve özel hayatına ilişkin samimi açıklamalar


Hollandalı spor gazetecisi Johan Derksen'e konuşan yıldız oyunca futbol yaşamından, özel hayatına kadar birçok konuda samimi açıklamalarda bulundu.

Transfer döneminde Ada takımlarıyla sık sık adı yazılan Galatasaray'ın Hollandalı yıldızı Sneijder'i Manchester United'ın patronu David Moyes ısrarla istemiş ancak İngiliz devinin önerdiği 7 milyon euroluk bonservis bedeli sarı kırmızılı kulüp tarafından hiç düşünülmeden reddedilmişti.

"Liverpool'u istemedim"

Transfer döneminde Liverpool'dan teklif aldığını söyleyen Sneijder, İngiliz takımının Şampiyonlar Ligi'nde oynamadığından dolayı tercihini Galatasaray'dan yana kullandığını söyledi. Liverpool'un geçen sezonki performansını beğenmediğini açıklayan Hollandalı yıldız, oynayacağını bildiği halde kötü bir takımda oynamak istemediğini belirtti. Yıldız oyuncu Galatasaray'da oynamaktan duyduğu mutluluğu da sözlerine eklerken aile yaşamıyla ilgili de özel detaylar verdi.

"Eşimle dua ediyoruz"

Model eşi Yolanthe Cabau ile her gece yatmadan önce dua ettiklerini söyleyen Sneijder, Inter forması giyerken Milano'daki evinin hemen yakınında bulunan Kilise'yi de ziyaret ettiğini söylerken, duygularını harekete geçirdiği için evinden antremana çıkarken arabada mutlaka André Hazes'i dinlediğini söyledi.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER