ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Nisan 2013 Perşembe 07:13

Sneijder'den itiraf geldi!

Sneijderden itiraf geldi!


Son haftalarda bazı ağrıları olduğunu ancak bugün daha iyi olduğunu belirten Sneijder; "Son haftalarda bu yüzden oyundan çıkıyordum ama hafta sonu 60 dakika oynamıştım. Kendimi fiziksel olarak iyi hissediyordum. Ancak, kesinlikle Real Madrid'e karşı daha parlak bir oyun ortaya koyabilmeliydim" dedi.

"Bu kadar kolay ve maçın başında 1-0 geriye düştüğünüz zaman, işiniz çok zor hale geliyor. Bu zorlu bir mücadeleydi ve gol sonrasında sinmek zorunda kaldık." diyerek 8. dakikada yedikleri golün işlerini zorlaştırdığını belirten Hollandalı süperstar; "Elbette, daha serbest bir rolde oynayabilirdim ama bu seviyede takım için bu durum büyük bir risk oluyor. Kötü oynadım. Sahada görünmezdim. Bunun da bazı sebepleri var. Hatlar arasında direkt oynadık ve ben savunma arkasına sarkan bir oyuncu değilim." diyerek sözlerine devam etti.

"Denk bir oyun oynadık. Daha önce bu seviyede maça çıktım ve benden mükemmel bir performans bekleniyordu. Değişikliğim ise tamamen taktikseldi" diyerek sözlerine son verdi.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER