ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Şubat 2014 Salı 18:39

Sneijder: Yarın sahada dost olmamız mümkün değil


Şampiyonlar Ligi'nde yarın Chelsea ile karşılaşacak Galatasaray'da Wesley Snejder, eski teknik direktörü Jose Mourinho ile yarın sahada dost olmalarının mümkün olmadığını söyledi.

Şampiyonlar Ligi son 16 ilk maçında Chelsea ile karşılaşacak Galatasaraylı futbolcu Wesley Sneijder, düzenlenen basın toplantısında, "Ne kadar önemli bir maç olduğunu bütün takım olarak biliyoruz. Sonuçta bu maçı oynamak zorundasınız. Önemli ve zor bir maç. Biz de takım olarak son haftalarda iyi sonuçlar alıyoruz. Bu kadar yüksek seviyede oynanan maçların da oyuncular için moral ve motivasyon açısından çok iyi olduğunu düşünüyorum." diye konuştu.

Chelsea Teknik Direktörü Morinho ile ilgili bir soruya da Sneijder, eski teknik direktörüyle bir kupa kazandıklarını hatırlatarak, "Saha dışında her zaman dostuz. Saha içinde arkadaş olmamız ise mümkün değil. Takım arkadaşlarım ve benim saygım sonsuz. Yarınki maçı kazanmak istiyoruz, bu yüzden yarın sahada dost olmamız mümkün değil." cevabını verdi.

İngiltere'ye transfer söylentileriyle ilgili de Sneijder, "Dedikoduları herkes konuşur. Ben olduğum yerde mutluyum, iyi bir takım olduğumuzu düşünüyorum. Zaten iyi bir takım olmasaydık son 16'da olamazdık. Yarın da el yakacak şekilde sıcak bir maç olacağını düşünüyorum. Kazanmaya çalışacağız." karşılığını verdi.

Taraftarların Chelsea karşısında nasıl bir Sneijder izleyeceği ve puanlaması gerekirse kendisine kaç puan vereceği şeklinde bir soruya da Sneijder, "Yarın 10 üzerinden 8'lik futbol ortaya koyabilirim. Chelsea'yı geçebilmemiz için hepimizin en iyi performansını ortaya koyması gerekiyor. Taraftarlarımızı da arkamıza alırsak iyi bir netice alacağımızı düşünüyorum." cevabını verdi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER