ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Temmuz 2013 Çarşamba 16:09

Sivok: Bu yüzden Bilic tercih edildi

Sivok: Bu yüzden Bilic tercih edildi

Beşiktaş'ın tecrübeli oyuncusu Sivok, "Geçtiğimiz sezon taktik ve organizasyon anlamında sıkıntılar yaşamıştık. Bilic gibi bir hocanın bu nedenle tercih edildiğini düşünüyorum"


Beşiktaş'ın Çek savunma oyuncusu Tomas Sivok,  siyah-beyazlı ekibin yeni teknik direktörü Slaven Bilic'i iyi tanıdığını söyledi. 
 
Tomas Sivok, BJK TV'ye yaptığı açıklamada, Hırvat teknik adam Slaven  Bilic'i değerlendirerek, "Yeni teknik direktörümüz Bilic'i çok yakından  tanıyorum. Kendisiyle milli takımda rakip olarak karşılaşmıştık. Hırvatistan  Milli Takımı'nın başında önemli başarılar kazandı. Potansiyeli yüksek, kazanan  bir yapısı var. Ayrıca duygusal ve takımına taktik oynatmaya çalışan bir  antrenör. Geçtiğimiz sezon taktik ve organizasyon anlamında sıkıntılar  yaşamıştık. Bilic gibi bir hocanın bu nedenle tercih edildiğini düşünüyorum"  şeklinde konuştu. 
 
 
Bilic ile henüz kısa bir dönem geçirdiklerinin altını çizen Çek  oyuncu, "Çalışmalarda oyunu durdurup ne yaptırmak istediğini anlatması, genç  oyuncuların gelişimi açısından çok önemli. Slaven Bilic'in bu sezon Beşiktaş için  en büyük kazançlardan biri olacağını tahmin ediyorum" ifadelerini kullandı. 
 
  
 
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER