ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Temmuz 2013 Perşembe 12:15

Sivassporlu oyuncuların Carlos heyecanı

Sivassporlu oyuncuların Carlos heyecanı

Sivasspor'un genç oyuncuları teknik direktör Roberto Carlos'la çalışacak olmaktan dolayı heyecanlı.


Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Sivasspor'da yeni sezon hazırlıkları kapsamında futbolcular bugün özel bir hastanede sağlık kontrolünden geçti. Futbolcular, Roberto Carlos ile çalışacakları için heyecanlı olduklarını dile getirdi.
 
Yeni sezon hazırlıklarına bugün kulüp tesislerinde yeni teknik direktör Roberto Carlos ile başlayacak olan Sivasspor'lu futbolcular Sivas Özel Anadolu Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçti. Futbolculara Sivasspor Kulübü Genel Müdürü Cafer Kaplan eşlik etti. İlk olarak kan veren futbolcular daha sonra efor testine tabi tutuldu. Sağlık kontrolünden geçen futbolcular Hakan Arslan, Korcan Çelikay, Cihan Özkara, Abdullkadir Özgen, Aatif Chahechouhe, Milan Cerny, Jakub Navratil, Kaan Kılcı ve Ahmet Aras'a yapılan testlerde her hangi bir sorun çıkmadı. Kontroller sırasında konuşan futbolcular yeni sezonda Roberto Carlos ile çalışacak oldukları için heyecanlı oldukları görüldü.
 
OYUNCULARIN CARLOS HEYECANI
Sivasspor'un yeni transferlerinden Ahmet Aras, "Sivasspor gibi büyük bir kulübe geldiğim için çok mutluyum. Roberto Carlos gibi büyük bir isimle çalışacak olmak gerçekten heyecan verici. Bu ekiple Sivasspor hak ettiği yerlerde yer alacaktır." dedi. Kaleci Korcan Çelikay ise, "Yeni bir hocayla başlayacağız. Yeni bir takım olduk. Çünkü takımda bulunan bir çok arkadaşımız takımdan ayrıldı. Yeni gelen arkadaşlarımız ile bir an önce bir birimize uyum sağlayıp başarı için çalışacağız. Lige iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Dünya çapında tanılan bir futbolcuydu. Bizimle birlikte ilk kez teknik direktörlüğe adım atıyor. Bizim için çok iyi olacağına inanıyorum." dedi. Cihan Özkara ise, yeni hocayla birlikte herkesi heyecan sardığını belirterek, "Bu yıl herkes kendini iyi hazırlayacak. Çünkü büyük hedeflerimiz olacak. Roberto Carlos gibi büyük bir isim ile çalışacağız. Bu bize gurur verecek." dedi. Orta sahanın genç isimlerinden Hakan Arslan, "Hocamız dünya çapında bir isim ve marka ilk hocalık deneyimini bizle yaşayacak. Biz ismini bile duyunca futbolcular olarak heyecanlanıyoruz. Çünkü yıllarca televizyondan izlediğimiz birisiydi. Şimdi onunla birlikte çalışacak olmak bize ayrı bir heyecan veriyor." diye konuştu.
 
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER