ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Aralık 2012 Salı 16:51

Sivasspor, 1 Ocak’ta toplanıyor

Sivasspor, 1 Ocakta toplanıyor


Spor Toto Süper ligde ilk yarıyı 22 puanla 10.sırada tamamlayan Sivasspor, ara kampı Antalya’da yapacak. Teknik Direktör Rıza Çalımbay, 1 Ocak akşamı Antalya’da toplanacaklarını kupa maçı nedeniyle fazla bir zamanlarının kalmadığını, kamp dönemini çok iyi geçirmeleri gerektiğini vurguladı.

Sivasspor, Teknik direktör Rıza Çalımbay, ilk yarının son maçında Sanica Boru Elazığspor’u yenerek kapatmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Çalımbay, futbolculara bir hafta izin verdiklerini kaydetti. 1 Ocak akşamı Antalya’da takımı toplayacaklarını, ilk maçı kupada Bursaspor ile oynayacakları için fazla bir zamanlarının kalmadığını, kamp dönemini çok iyi geçirmeleri gerektiğini vurguladı.

Yönetimin alınmasını istediği oyuncularla ilgili çalışmasını sürdürdüğünü belirten teknik adam, "Son maçta gördük ki birkaç yerde daha oyuncu almalıyız. 2. yarıda çok zor maçlar oynayacağız, kupada da ilerlemek istiyoruz. Bunun için takıma mutlaka takviye yapmamız gerekiyor. Yardımcı hocalarımızın takip ederek belirlediği oyuncuları almaya çalışıyoruz, onlarında takıma katılmasıyla 2. yarı için daha güçlü bir kadroya sahip olacağız, Gerek Başkanımız Mecnun Otyakmaz’ın gerekse de yönetim kurulumuzun çalışmalarını sürdürüyor ” şeklinde konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER