ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL25°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Ekim 2013 Pazartesi 19:29

Shota Arveladze: Türkiye Brezilya'yı hak ediyor


Kasımpaşa Teknik Direktörü Shota Arveladze, Türkiye'nin Hollanda ile oynayacağı tarihi maçı değerlendirirken, ay - yıldızlı ekibin gününde olması durumunda Hollanda'yı yeneceğini söyledi. Shota, Türkiye'nin Brezilya'yı hak ettiğini ifade etti.

Kasımpaşa Teknik Direktörü Shota Arveladze, Türkiye'nin Hollanda ile oynayacağı tarihi maçı değerlendirdi.
NTV Spor'a özel açıklamalarda bulunan Gürcü teknik adam, Hollanda'nın açık futbol oynayan zorlu bir ekip olduğunu söyledi. Türkiye'nin gününde olması durumunda Hollanda'yı yeneceğini söyleyen Shota, Türkiye'nin Brezilya'yı hak ettiğini ifade etti.

Shota Arveladze maçla ilgili yaptığı açıklamada, "Çok güzel bir maç olacağını düşünüyorum. Hollanda güçlü bir takım. İyi oyunculara sahip. Grup birinciliğini garantiledikleri için maça rahat çıkacaklardır." ifadelerini kullandı.

Türk milli takımının avantajlarının da bulunduğunu vurgulayan Gürcü teknik adam, "Türkiye, bir hava yakaladığı zaman herkesi yenebilecek bir hale geliyor. Zor bir karşılaşma. Böyle maçlarda şans da önemli. Türkiye günün de olursa Hollanda'yı yenebileceğini düşünüyorum." şeklinde konuştu.

Shota son olarak Türk Milli Takımının Brezilya'ya gitmeyi hak ettiğini sözlerine ekledi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER