ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Temmuz 2013 Salı 17:29

Shakhtar Donetsk'e Türk sponsor oldu

Shakhtar Donetske Türk sponsor oldu

Teknik direktörlüğünü Mircea Lucescu'nun yaptığı Ukrayna ekibi, sağlık hizmetlerini 4 yıl süreyle Acıbadem'den alacak.


Acıbadem Sağlık Grubu, teknik direktör Mircea  Lucescu'nun yönetiminde aldığı başarılı sonuçlarla dikkati çeken Ukrayna ekibi  Shakhtar Donetsk'le sponsorluk anlaşması imzaladı. 
 
Yapılan açıklamada, Shakhtar Donetsk Üst Düzey Yöneticisi Sergei  Palkin, teknik direktör Mircea Lucescu ve Acıbadem Sağlık Grubu Spor  Sponsorlukları Koordinatörü Çağrı İlk'in katılımıyla bir imza töreni  gerçekleştirildiği duyuruldu. 
 
Anlaşma çerçevesinde, Shakhtar Donetsk ekibinin sağlık hizmetlerini 4  yıl süreyle Acıbadem'den alacağı belirtildi. 
 
Açıklamada, Acıbadem Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali  Aydınlar'ın yapılan anlaşmayla ilgili şu görüşlerine yer verildi: 
 
"Sporcu sağlığına özel bir önem veriyoruz. Tüm hastanelerimizde sporcu  sağlığına yönelik sürdürdüğümüz hizmetlerin yanı sıra, grubumuz bünyesinde  Türkiye'de ilk ve tek olarak FIFA tarafından akredite edilen ve 'Mükemmeliyet  Merkezi' unvanı verilen Acıbadem Fulya Sporcu Sağlığı Merkezi bulunuyor. Yurt  içinde ve yurt dışında bireysel sporculardan kulüplere ve federasyon takımlarına  kadar çok sayıda sporcunun sağlık sponsorluğunu yapıyoruz. Dört senedir yurt  dışında da sponsorluk anlaşmaları yapıyoruz. Yurt dışında toplam 11 kulübün ve  federasyonun sağlık sponsoruyuz. Şimdiye kadar Partizan, Kızılyıldız, Dinamo  Bükreş, CFR Cluj, Levski Sofia, CSKA Sofia, Lokomotiv Plovdiv, FC Bakü ve Gabala  takımlarıyla anlaşma imzalamıştık. Son bir hafta içinde Azerbaycan Voleybol  Federasyonu'nun ardından, Ukrayna'nın ve Avrupa'nın en önemli kulüplerinden  Shakhtar Donetsk'in sağlık sponsoru olduk. Bu anlaşma kapsamında Shakhtar  Donetsk'in oyuncu ve teknik heyeti 4 yıl boyunca sağlık hizmetlerini Acıbadem  Sağlık Grubu'na bağlı hastanelerden alacaklar. Shakhtar Donetsk'in sağlık  sponsoru olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz." 
 
Rumen teknik adam Mircea Lucescu'nun ise kariyerinin bir kısmını  Türkiye'de geçirdiğini hatırlatarak, güvenebilecekleri bir sağlık grubuyla  işbirliği yaptıklarını ifade ettiği kaydedildi. 
 
 
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER