ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Kasım 2012 Salı 21:17

Şeytan'ı Cehennem'le korkutan tek milletiz!

Şeytanı Cehennemle korkutan tek milletiz!

Bir Galatasaray taraftarı, Manchester United'li futbolcuların kaldığı oteli arayıp "wellcome to hell" diyerek telefonu kapattı. Olay medyada geniş yankı buldu.


Sarı-kırmızılı taraftarların, Atatürk Havalimanı'nda Manchester United'ı karşılamaya gelmesi üzerine, takım güvenlik gerekçesiyle başka kapıdan çıkarıldı.

Bu arada karşılamaya gelen sarı-kırmızılı taraftarlar ile güvenlik güçleri arasında gerginlik yaşandı. Başka kapıdan çıkartılan Manchester United takımının futbolcuları kalacakları otele götürüldü.

Manchester United takımının kaldığı oteli öğrenen Galatasaraylı bir taraftar uzun süre konuşulacak bir olay gerçekleştirdi.

Otelin resepsiyonunu arayan Galataraylı taraftar resepsiyon görevlisi ile İngilizce konuşarak Manchester United takımının futbolcularından Ashley Young ile görüşmek istediğini söyledi.

Galatasaray taraftarı ile bir süre konuşan resepsiyon görevlisi daha sonra Galatasaray taraftarını görüşmesi için futbolcu Ashley Young'un kaldığı otelin telefonuna bağladı.

KIRMIZI ŞEYTANLAR'A CEHENNEM'LE GÖZDAĞI!

Galatasaraylı taraftar daha sonra telefonu açan kişiye Ashley Young olup olmadığını sordu. Galatasaraylı taraftar kendisinin Ashley Young olduğunu söyleyen telefondaki kişiye "Welcome to hell" (cehenneme hoşgeldiz) diyerek telefonu kapattı. Yapılan telefon görüşmesini cep telefonuyla kaydeden Galatasaray taraftarı görüntüleri sosyal paylaşım sitelerinde paylaştı.

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER