ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL8°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Ocak 2013 Salı 15:35

Seyit Ateş ve ekibi Kartal Kupası’nı izledi

Seyit Ateş ve ekibi Kartal Kupasını izledi


Esenler Beşiktaş Futbol Okulu’nun, Atışalanı İlköğretim Okulu'yla birlikte düzenlediği Kartal Kupası’nın finallerine Beşiktaş Spor Okulları sorumluları ve taraftarlar büyük ilgi gösterdi.

Esenler ilçesinde yapılan ve 11 - 14 Yaş gruplarının katıldığı Kartal Kupası finallerindeki mücadeleler bir birinden çekişmeli maçlara sahne oldu. Maçları Beşiktaş Yönetim Kurulu üyesi Seyit Ateş, Spor Okulları Genel Koordinatörü Ufuk Pak da izledi. Ateş ve Pak minik futbolcuların final heyecanını yaşadılar, yetenekli buldukları futbolcu adaylarıyla da yakından ilgilendiler.

Finaller sonunda kupaları Yönetici Seyit Ateş, Ufuk Pak hoca, BJK Futbol Okulu Esenler Sorumlusu Ayten Ertaş, Beden Eğitimi Öğretmeni Yeter Sarıoğlu verdiler. Seyit Ateş, gördükleri ilgiden çok memnun olduklarını belirterek şunları söyledi:

"Bu minik futbolcularımızın içinde geleceğin yıldızları bulunuyor. Yetenekli futbolcuları takip ederek, Beşiktaş kulübümüze kazandırmak için gece gündüz koşturuyoruz, bugün de buradayız. Bu ilçemizin sorumluların düzenlemiş olduğu güzel turnuva için tebrik ediyorum başarılarının devamını diliyorum."
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER