ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Aralık 2013 Pazar 12:38

Sergen İstanbul'a geliyor!

Sergen İstanbula geliyor!

Gaziantepspor'da ilk teknik direktörlük deneyimini başarılı bir şekilde yaşayan Sergen Yalçın İstanbul'a geliyor.


12. haftada G.Antep'in başına geçtikten sonra üst üste aldırdığı 4 galibiyetle kırmızı-siyahlıları ligin dibinden çıkararak üst sıralara tırmandıran çiçeği burnunda teknik direktör Sergen Yalçın, geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamalarda ayrılık sinyalleri vermişti.

Vatan'ın haberine göre, G.Antep'te yapılacak olan başkanlık seçiminde mevcut başkan İbrahim Kızıl seçilemezse görevi bırakacağını ifade eden Yalçın, konuştu.

Kariyerinin hemen başındaki teknik adamın sözleri şu şekilde:

"Biz genç ve başarılı olmaya istekli bir ekibiz. Ancak birtakım sorunlar yaşıyoruz. Futbolcuların sezon başından beri alacakları olan toplam 15 milyon TL'nin 1 kuruşu bile ödenmedi."

'BEŞİKTAŞ'TAN TEKLİF...'

Önümüzde kongre var; ne olacağı belli değil. Elimde çok iyi bir takım var ama önümü görmek istiyorum. Bu nedenle Bursa'yla oynadığımız maç bittikten sonra hemen İstanbul'a gidiyorum. Biraz burada bekleyip G.Antep'te ne olacağını görmek istiyorum. Kalıp kalmama kararımı buna göre vereceğim.

Sadece şunu söyleyebilirim; Beşiktaş'tan teklif falan almadım. Ben G.Antep'te mutluydum. Ancak aynı şartlar sürerse ligin ikinci devresinde burada devam etmem. Bir hafta içinde durumum belli olur."

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER