ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Haziran 2013 Pazartesi 12:24

Serdar ve Gökhan'ın menajerinden açıklama

Serdar ve Gökhanın menajerinden açıklama

Serdar Taşçı ve Gökhan Töre hakkında artan iddialar sonrasında oyuncunun menajeri Ahmet Bulut son gelişmeleri açıkladı.


Transferde sıcak gelişmeler yaşanırken iki futbolcu Gökhan Töre ve Serdar Taşçı'nın İstanbul'a gelmesi iddiarı da beraberinde getirdi.

Stutgartlı futbolcu Serdar Taşçı'nın F.Bahçe'ye imza için İstanbul'a geldiği yönündeki iddialar futbolcunun menajeri Ahmet Bulut tarafından yalanlandı.

Sporx.com'a konuşan Ahmet Bulut, "Şu ana kadar F.Bahçe'nin Serdar ile ilgili bize gelen resmi bir teklifi yok. Serdar'ın İstanbul'a gelmesi tamamen ziyaret amaçlı. Benim misafirim olarak geldi. Serdar için F.Bahçe dahil kimseyle bir görüşmemiz olmadı. Çünkü futbolcunun da şu anda Türkiye ile ilgili bir planı yok." açıklamasını yaptı.

Bulut, uzun süredir Beşiktaş'ın gündeminde olan ve prensip anlaşmasına varıldığı belirtilen Gökhan Töre konusunda da, "Gökhan'ın durumu bir iki gün içinde belli olacak. Kulübü Rubin Kazan'dan haber bekliyoruz. Çünkü sözleşmesi devam ediyor. Oyuncu ayrılmak istediğini kulübüne bildirdi onlarda bunun bedelini bildirecek. Gökhan Türkiye'de bir forma giyecekse bu takım sadece Beşiktaş olur. Çünkü Gökhan tercihi Beşiktaş'tan yana. Beşiktaş'ta forma giymek istiyor" açıklamasını yaptı.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER