ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL8°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 12 Haziran 2013 Çarşamba 11:38

'Sen ben yok, Beşiktaş var'

Sen ben yok, Beşiktaş var


UEFA'nın disiplin kuruluna sevk ettiği ve ömür boyu ceza alması beklenen Serdal Adalı, hafta sonunda yapılacak seçimli olağan genel kurul için çalışmalarını sürdürüyor. Adalı, delegelerle biraraya geldiği toplantıda yaptığı açıklamada, “Kongre üyelerimiz başta olmak üzere Beşiktaş’a gönül veren 7’den 70’e tüm camiamız, vakur duruşu ve engin muhakemesiyle, her zaman olduğu gibi bu oyunu da bozacak ve gerekli cevabı misliyle verecektir.” dedi.

Beşiktaş Kulübü Başkan Adayı Serdal Adalı, İstanbul Mariott Otel Asya’da Kongre üyeleri ile bir araya geldi. Yoğun ilginin olduğu gecede konuşan Serdal Adalı'yı çok sayıda kongre üyesi ve gazeteci dinledi. Adalı, "Bizler Beşiktaş'a gönül verenler olarak sadece bir başkan seçmeyeceğiz. Geleceğimizi seçeceğiz. Her şeyimiz olan kulübümüzün ekonomik gücü, değerleri ve en önemlisi başarılarına imza atmak için karar vereceğiz." dedi.

Başkan adayı Serdal Adalı ayrıca UEFA konusundaki son gelişmelerle ilgili olarak yaptığı açıklamada ise “Beşiktaş’ın menfaatleri her şeyden önce gelir. Kongre üyelerimiz başta olmak üzere Beşiktaş’a gönül veren 7’den 70’e tüm camiamız, vakur duruşu ve engin muhakemesiyle, her zaman olduğu gibi bu oyunu da bozacak ve gerekli cevabı misliyle verecektir. Taraftarımızın da dediği gibi “Sen ben yok, Beşiktaş var” diyerek kongre üyelerine çağrıda bulundu.

BEŞİKTAŞ SEZONA ŞAMPİYONLUK İDDİASI İLE BAŞLAYACAK

Serdal Adalı yaptığı konuşmada çok güçlü bir ekip ile başkanlık yarışında Beşiktaş için ciddi çalışmalar yapıldığını belirtti. Adalı, en önemli noktanın finansal durumun iyileştirilmesi olduğunu belirterek, şöyle devam etti:

"Beşiktaş'ımız için gerekli finansal içeriği sağlamak adına şahsi kefaletlerle sağladığımız kaynağı, usulüne uygun olarak yaratacağız. Güçlü yeni oyuncular, mevcut kadro ile zirveye oynayacağız. Ancak böyle şampiyonluk hedefiyle içimiz rahat yola çıkabiliriz."

Adalı, Beşiktaş'ın ihtiyacı olan kaynakları yaratmak adına kurguladıkları yeni projelerini "Şan Ökten Futbol Vadisi projesini hayata geçireceğiz. Sonra, Süleyman Seba Sosyal Tesisleri ile bunlara ek, biri Anadolu biri Avrupa yakasında en az Fulya kadar değerli; Konut ve İş Merkezleri projelerimiz hazır." cümleleri ile dinleyenlere anlattı.

Adalı ayrıca Kartal Yuvası, Kartalcell, Beşiktaş TV ve Kartalnet'i yeniden yapılandırarak kulübe gelir sağlayarak taraftarın kullanmaktan gurur duyacağı ürün ve servisleri yaratacaklarını söyledi.

STAT İÇİN HAZIRLIKLARIMIZI TAMAMLIYORUZ

Başkanlık yarışında ciddi çalışmalar yaptıklarını belirten Serdal Adalı, diğer önemli konunun stat olduğunu söyleyerek, "Dünyanın en büyük markalarından biri ile yaptığımız sponsorluk anlaşmamız hazır. Herkes şunu bilmeli ki kulübün kasasından tek kuruş çıkmadan ve stat gelirlerine hiç dokunulmadan stadın yapımını bitireceğiz." dedi.

Serdal Adalı, "Tüm camiamıza fayda sağlayacak çalışmalarımızla, başarı sözüyle geliyoruz." cümleleri ile iddiasını ortaya koyarak yeni Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Aksu, Nafi Güral, Merdan Araz, Murat Akdoğan ile Ahmet Kocaadam'ı davetlilere tanıtarak konuşmasını tamamladı.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER