ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL29°C
Az Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Ağustos 2013 Çarşamba 12:11

"Semih Şentürk'ün beklentileri başka"

"Semih Şentürkün beklentileri başka"

Torku Konyaspor Başkanı Şan: "Semih Şentürk ve kulübü Fenerbahçe'ye doğrudan teklifimizi sunduk. Sanırım Semih'in başka beklentileri var"


Torku Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, Semih Şentürk ve  kulübü Fenerbahçe'ye doğrudan teklif sunduklarını ancak Semih'in başka  beklentilerinin olduğunu söyledi. 
 
Şan, Tatlıcak Tevfik Lav Tesisleri'nde gazetecilere yaptığı  açıklamada, yeni sezonun Konyaspor camiasına hayırlı olmasını diledi. 
 
Çok zorlu bir yolculuğa çıktıklarını ifade eden Şan, "Son yıllarda  Süper Lig'in kalitesi ve zorluk derecesi arttı. Tüm takımlar iyi futbolcular  transfer etti. Sezona en zor şartlarda başlayan takımlardan biri de Torku  Konyaspor. Kulüpler, Süper Lig'e çıkınca çok büyük bir finansman rahatlığına  kavuşmuyor. Aksine tüm alacaklılar kapıya dayanıyor. Haziran ve temmuzda  önceliğimiz borç ödemekti" diye konuştu. 
 
Ahmet Şan, ligin ilk haftasında sahalarında oynayacakları maçta  Fenerbahçe'nin favori olduğunu ancak puan ya da puanlar almak için  çalışacaklarını dile getirdi. 
 
Transfer çalışmalarının devam ettiğini vurgulayan Şan, şunları  kaydetti: 
 
"Forvet ve bir kanat oyuncusu için arayışlarımız devam ediyor. Forvet  noktasında, Semih Şentürk ve kulübü Fenerbahçe'ye doğrudan teklifimizi sunduk.  Sanırım Semih'in başka beklentileri var. Transfer için iki tarafın da rızası  gerekiyor. Konya'da oynamak isteyen futbolculara kapımız açık. Johan Elmander  konusunda da çalışmalar var. Arayışlarımız devam ediyor. Bütçeyi çok aşmadan  transferin son gününe kadar kadromuzu güçlendirmeyi düşünüyoruz." 
 
Şan, yeni Konya Stadı inşaatının müteahhit firmadan kaynaklanan  sebeplerden dolayı biraz geciktiğini ancak yeni ihale sürecinin ardından stadın  2014-2015 sezona yetiştirileceğini sözlerine ekledi. 
 
  
 
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER