ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Şubat 2013 Pazar 12:43

Selçuk İnan: "Sneijder'e frikik deneteceğiz"

Selçuk İnan: "Sneijdere frikik deneteceğiz"

Sarı-kırmızılı orta saha oyuncusu Selçuk İnan kendi Twitter hesabından taraftarların sorularını yanıtlarken Sneijder ile ilgili bir yorumu taraftarları kızdırdı.


Sarı-kırmızılı orta saha oyuncusu Selçuk İnan kendi Twitter hesabından taraftarların sorularını yanıtladı. Bir soru üzerine Hollandalı yıldız Sneijder’e gelecek maçlarda frikik deneteceklerini söyleyen Selçuk İnan, A Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı ile aralarında bir problem olmadığını ifade etti.

Selçuk İnan taraftarların sorduğu soruları şu şekilde cevapladı: “Galatasaray'dan ayrılmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna İnan, “Hayır” diye cevap verdi.

“Frikikleri Sneijder'e denetecek misiniz?” şeklindeki soruya Selçuk İnan, “Maç esnasındaki durum bağlı ama deneteceğiz” diye cevap vermesi dikkat çekti.

“Yanında kiminle oynarken rahat oluyorsun? Melo, Yetka, Engin? veya yalnızlık mı en iyisi” sorusuna İnan, “Fark etmez ama Melo'ya alıştık” dedi.

“En severek oynadığın golcü kim?” sorusuna ise İnan, “Burak” yanıtını verdi.

“Kendinde bir düşüş görüyor musun?” sorusuna Selçuk, "Var ama elimden gelenin en iyisini yapıyorum" şeklinde cevapladı.

“Abdullah Avcı ile aranızda bir problem var mı?” şeklindeki soruya Selçuk İnan "Hayır" cevabını verdi.

“Galatasaray gibi bir kulüpte kaptanlık yapmak nasıl bir duygu?” sorusuna ise İnan "Anlatılmaz yaşanır" diye cevap verdi.

Selçuk İnan'ın Sneijder sorusuna cevabı, bazı taraftarlardan tepki gördü.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER