ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Hafif Yağmur
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Kasım 2013 Cumartesi 16:30

Sason’da ortaokullar masa tenisi turnuvası sona erdi

Sasonda ortaokullar masa tenisi turnuvası sona erdi


Batman Sason Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen ortaokullar arasında oynanan Masa Tenisi Turnuvası sona erdi.

Sason Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından İlçe Spor Salonu'nda düzenlenen turnuva, final müsabakalarıyla son buldu. Ortaokullar Masa Tenisi Turnuvası'na 52’i erkek, 75'i bayan toplam 127 sporcu katıldı.

Sason Kaymakamı Cihat Arık, yaptığı açıklamada, ilçede gerçekleştirilen her türlü sportif faaliyetlere destek vereceklerini belirterek, "Çocuklarımızı spora yönlendirme ve sporu onların yaşam biçimi haline getirmelerini için daima hazırız. İlçemizde gerçekleştirilen sportif organizasyonlardan dolayı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü personellerine ve katılımcılara teşekkür ederim." İfadelerini kullandı.

Turnuvaya katılan bütün takımları tebrik eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Güçhan Bekiroğlu, "Bu turnuvadaki amacımız çocuklarımızı yoğun ders çalışma temposundan uzaklaştırarak bir nebze olsun rahatlamalarını sağlamaktı. Yapılan organizasyonda buna şahit olduk ve çok olumlu bir turnuva oldu. Bundan dolayı bu organizasyonda emeği geçen başta Kaymakamımız Cihat Arık olmak üzere emeği geçen personel ve katılımcılara çok teşekkür ediyorum." dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER