ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Ekim 2013 Pazar 20:45

Sarıyer Belediye: 2 - Beşiktaş: 3

Sarıyer Belediye: 2 - Beşiktaş: 3


Acıbadem Voleybol Ligi’nin 2. hafta karşılaşmasında Beşiktaş Bayan Voleybol Takımı, Sarıyer Belediye’yi 3-2 mağlup etti.

Bahçeköy Orman Fakültesi Spor Salonu’nda yapılan karşılaşmaya Beşikta, Dicle Nur Babat, Ayça Naz İhtiyaroğlu, Seda Türkkan, Marina Tumas, Selime İlyasoğlu altısıyla başladı.

Siyah - beyazlılar, karşılaşmaya Natalia’nın sayısıyla başladı. Buna rağmen set boyunca istediklerini bir türlü sahaya yansıtamayan siyah - beyazlı ekip, ilk seti 25 - 23 geride tamamladı ve 1 - 0 geriye düştü.

İkinci sete hızlı bir giriş yapan siyah - beyazlı ekip arka arkaya sayılar bulsa da üstünlüğünü koruyamadı ve seti 25 - 20 kaybederek 2 - 0 geriye düştü.

Üçüncü sette etkili bir performans gösteren Beşiktaş, bu seti 25 - 18 alarak durumu 2 - 1'e getirdi. Karşılıklı sayılarla başlayan dördüncü setin ilerleyen bölümünde üstünlüğü ele geçiren Beşiktaş, bu seti de 25 - 22 galip tamamlayarak durumu 2 - 2'ye getirdi.

Son sette üstün bir oyun ortaya koyan Beşiktaş Bayan Voleybol Takımı 2 - 0 geriye düştü mücadelere tie break setini 15 - 7 maçı da 3 - 2 kazandı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER