ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL8°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Kasım 2013 Pazar 19:16

Saraloğlu: İsteğimiz sonuçları olacağız


Elazığspor Yardımcı Antrenörü İrfan Saraloğlu, 3-4 günlük süreçte takımı toparlamaya çalıştıklarını, ancak bunların karşılığını hemen beklemenin yanıltıcı olacağını söyledi.

Saraloğlu, 4-0 mağlup oldukları Trabzonspor maçının ardından yaptığı değerlendirmede, teknik direktör Okan Buruk ile 3-4 gün önce göreve başladıklarını hatırlatarak, "Bu süreçte yapabilecek maksimum çalışmaları yaptık. Ancak bunların karşılığını hemen görmeyi beklersek yanılırız. Çünkü takımızın bazı eski kötü alışkanlıkları vardı. Biraz da psikolojik olarak yıpranmış durumdaydı." dedi.

Maçın kaçırdıkları penaltıya kadar istedikleri şekilde geçtiğini anlatan Saraloğlu, "Ama penaltı gol olmalıydı. Futbol bu tabi ki kaçırılabilir ama kaçırdıktan sonra hücuma çıktığımız bir pozisyonda kontra yedik. Rakip ikinci golü attıktan sonra da direncimiz kırıldı. Futbolcularımız yakın zamanda toparlayıp istediğimiz sonuçları olacağız diye düşünüyorum." şeklinde konuştu.

Saraloğlu, Bilica’nın kırmızı kart görmesinin de kendilerini üzdüğünü, böylesine disiplinsiz hareketlere tahammül etmelerinin mümkün olmadığını vurguladı.

Futbolculardan Çalar Birinci ve İbrahim Kaş, takım olarak ligdeki konumlarını hak etmediklerini ifade etti. Çağlar ve İbrahim, yeni teknik heyetle en kısa zamanda toparlanıp takımlarını arzulanan yerlere taşıyacaklarına inandıklarını dile getirdi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER