ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL17°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Temmuz 2013 Perşembe 14:14

Sapara, Cech ve Emerson gönderiliyor!

Sapara, Cech ve Emerson gönderiliyor!

Trabzonspor, her konuda anlaştığı Florent Malouda ve prensipte el sıkıştığı Bosingwa'ya imza attırmak için Cech, Emerson ve Sapara'nın sözleşmelerini feshetmeyi planlıyor.


Bordo mavililer, Florent Malouda ve İstanbul'a getirip prensipte anlaşma sağladığı Jose Bosingwa'ya resmi imzaları attırmak için yabancı kontenjanını boşaltmanın hesaplarını yapıyor. Yönetimin sözleşmelerindeki ağır maddeler nedeniyle ilk etapta Zokora, Sol Bamba ve Janko ile yollarını ayıramadığı, bu nedenle de Cech, Emerson ve Sapara ile sözleşmelerini feshetmek için görüştüğü öğrenildi. Bu futbolculardan özellikle Sapara ve Emerson'un kolaylık sağladığı, Cech'in ise yıllık aldığı ücretin önemli bir bölümünü talep ettiği bildirildi. Yarın, UEFA Avrupa Ligi 1. Ön Eleme Turu futbolcu listesinin bildirilmesi öncesinde bu futbolcuların sözleşmelerinin feshedilmesi planlanıyor.

BORDO MAVİLİLER NAKİT İSTİYOR

Trabzonspor, 2 milyon 750 bin Euro karşılığında Beşiktaş'a sattığı Tolga Zengin'in bonservis bedelinin önemli bir bölümünü nakit olarak aldı. Bu miktarın 1 milyon TL civarında olduğu öğrenilirken, Kayseri Erciyesspor'a 450 Bin Euro karşılığında satışı konusunda el sıkışılan Yasin Öztekin'in bonservis bedelinin de nakit olarak talep edildiği öğrenildi.

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER