ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Mayıs 2013 Cumartesi 15:47

Şanlıurfaspor’un "Sosyal Medya" isyanı

Şanlıurfasporun "Sosyal Medya" isyanı


PTT 1. Ligde mücadele eden Şanlıurfaspor’dan yapılan açıklamada, futbolcu ve teknik heyete karşı sosyal medya üzerinden gerçeği yansıtmayan iftira kampanyaları başlatıldığı, teknik direktör Raşit Çetiner ile yola devam edileceği bildirildi.

Şanlıurfaspor Kulübü’nden yapılan açıklamada, “Takımımızın son haftalardaki mücadelelerinin ardından istikrar ve başarıyı yakalayan futbolcularımız ve teknik heyetimize karşı bazı kesimler ve şahıslar tarafından sosyal medya üzerinden gerçeği yansıtmayan söylem ve açıklamalar yapıldığını üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız. 2012-13 futbol sezonunun tamamlanmasına iki hafta kaldı. Ligi en iyi yerde bitirmeye çalışan ve sezonun son iki haftasında sadece galibiyeti düşünen futbolcu ve teknik heyetimize güveniyoruz. Ancak uzun bir süredir Şanlıurfasporun başarısız olmasını arzulayan bazı şahıslar, son günlerde teknik direktörümüz Raşit Çetiner’e karşı mesnetsiz ve gerçeği yansıtmayan iftira kampanyaları yaptıklarını öğrenmiş bulunmaktayız. Şanlıurfaspor ile 1.5 yıllık sözleşmesi bulunan teknik direktörümüz Raşit Çetiner ile yola devam edeceğiz. Başarılı olan Raşit Çetiner ve yardımcı hocalarına güvenimiz tamdır. Gelecek sezonun çalışmalarına şimdiden başladık. Teknik heyetimiz ve futbol şubesinin raporları doğrultusunda Şampiyonluğu kucaklayacak bir ekip oluşturacağız” ifadelerine yer verildi.

Açıklamada ayrıca, Konya Torku maçıyla ilgi taraftardan destek istenerek, “Yarın kendi sahamızda ağırlayacağımız Konya Torku karşılaşmasına taraftarlarımızın desteği görmek istiyoruz. Bu amaçla sezon boyunca bizler, yalnız bırakmayan cefakâr taraftarımıza, taraftar gruplarımızdan bu sezon son kez kendi sahamızda oynayacağımız Torku Konya maçında 90 dakika boyunca bizleri desteklemelerini bekliyoruz” denildi.
 

KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER