ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL8°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Nisan 2013 Cumartesi 19:19

Şampiyon hokeyciler Hıgway'de eğlendi

Şampiyon hokeyciler Hıgwayde eğlendi


 Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından ilk kez düzenlenen Üniversitelerarası Salon Hokeyi Türkiye Şampiyonası kapsamında Bolu’ya gelen ve 9 ilin üniversite takımlarının yer aldığı karşılaşmalar devam ederken, AİBÜ Highway Outket AVM tarafından takımlara bir kokteyl verildi.

Highway Balo ve Kongre Salonu’nda düzenlenen kokteyle Bolu Dağı A.Ş Genel Müdürü Hasan Umur, Federasyon Başkanı Sadık Karakan, AİBÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Gazanfer Doğu, Hokey Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri ile şampiyona için Bolu’ya gelen 9 ilin yöneticileri ve sporcuları katıldı.

Düzenlenen program Bolu Dağı A.Ş Genel Müdürü Hasan Umur’un konuşması ile başladı. Katılımcılara geldikleri için teşekkür eden Umur, “Kurumumuz ile hokey takımının tanışmasının mazisi bizde çok yenidir. Yasin Hoca bize geldi ve üniversite bünyesindeki takımından bahsederek bizden sponsor olmamızı istedi. Biz de kısa bir değerlendirme sonucunda sponsor olmaya karar verdik. Takımımız da bizi mahcup etmeyerek Portekiz’de düzenlenen şampiyonada namağlup olarak Avrupa şampiyonu oldular. Biz işte bu şekilde güzel bir ailenin içine girmiş olduk.” dedi.

Federasyon Başkanı Sadık Karakan ise yaptığı konuşmada, “Şimdi Türkiye’de ilk defa üniversiteler arası bir hokey şampiyonası tertip edildi. Ben bunun için AİBÜ Üniversitesi Rektörlüğüne, Bolu Dağı A.Ş’ye, federasyonumuzun tüm yetkililerine teşekkürlerimi sunuyorum. Özellikle Bolu Dağı A.Ş’ye Türkiye’de ilk kez bir hokey takımına sponsor olduğu için ayrı olarak teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.

Yapılan konuşmaların ardından ise sporcular gönüllerince eğlendiler.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER