ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Eylül 2013 Salı 13:05

Şampiyon Adana BOTAŞ oldu

Şampiyon Adana BOTAŞ oldu


Türkiye Kadınlar Basketbol Birinci Ligi'nde mücadele eden Adana BOTAŞ 1. Galenos Cup’ta şampiyon oldu. Fenerbahçe, İstanbul Üniversitesi BGD, Canik Belediye, Beşiktaş ve Konak Belediyesi’nin de katıldığı turnuvada mağlubiyet almayan Adana BOTAŞ, yeni sezon öncesi umut verdi.

Bergama Belediyesi'nce düzenlenen “1.Galenos Cup” Turnuvası için Bergama’da bulunan Adana Botaş, Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç’i ziyaret etti. Adana BOTAŞ Genel Menajeri Abdullah Kutlu, teknik heyet ve sporcuların katıldığı ziyarette, Başkan Gönenç ziyaretten memnuniyet duyduğunu söyledi.

Takımın Genel Menajeri Abdullah Kutlu, kamp dönemini geçirdikleri İzmir Bergama’da turnuvaya katıldıklarını hatırlatarak, "Yeni sezonda hedeflerimiz var. Bu hedefler doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve başarılı olacağımıza inanıyorum.” dedi.

Adana BOTAŞ, turnuvadaki karşılaşmalarda Canik Belediye’sini 93-83, Beşiktaş’ı 67-63, Fenerbahçe’yi 71-66, Konak Belediye’sini 49-38 ve İstanbul Üniversitesi BGD’sini 68-65 mağlup etti.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER