ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL3°C
Kar Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Ağustos 2013 Perşembe 15:33

Samet Aybaba hedef maçı belirlerdi

Samet Aybaba hedef maçı belirlerdi

Medical Park Antalyaspor Teknik Direktörü Aybaba: ''Bu işler sezon başında moral ve motivasyon meselesidir. Bursaspor maçı hazırlıklarımızı aralıksız sürdürüyoruz, bu maçı hedef maçı olarak


Medical Park Antalyaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba,  ''Bu işler sezon başında moral ve motivasyon meselesidir. Bursaspor maçı  hazırlıklarımızı aralıksız sürdürüyoruz, bu maçı hedef maçı olarak görüyoruz''  dedi. 
 
Aybaba, Hasan Subaşı Tesisleri'nde haftalık değerlendirme  toplantısında gazetecilere yaptığı açıklamada, az gol yemek ve atmak üzerine iki  yapılı bir sistem kurduklarını belirterek, ilk iki haftada gol yememe adına  başarılı olduklarını ve ilk maçta pozisyon üretmekte zorlandıklarını ancak ikinci  maçta üretmelerine rağmen gol atamadıklarını söyledi. 
 
Aybaba, ''Bunlar bir süreçtir, inşallah bu hafta Bursaspor maçında gol  yemeden atarak 3 puanı alan taraf oluruz. Bu işler sezon başında moral ve  motivasyon meselesidir. Bursaspor maçı hazırlıklarımızı aralıksız sürdürüyoruz,  bu maçı hedef maçı olarak görüyoruz. Sıcak havaya rağmen oyuncularım ellerinden  gelen mücadeleyi sergiliyor. Takıma yeni katılan oyuncularımın istekleri arttı,  moraller yüksek'' dedi. 
 
'Bursaspor'u sahamızda yenerek, yukarı sıralara doğru tırmanmak  istiyoruz'' diyen Aybaba, Bursaspor'un ligin güçlü ekiplerinden, iyi oyunculardan  kurulu bir takım olduğunu ancak kendilerinin de iyi bir takım olduklarını,  rakipten kormadıklarını kaydetti. 
 
Rakibin tüm zaaflarını bildiklerini ve bunlara karşı gerekli önlemleri  aldıklarını anlatan Aybaba, milli takıma verilen araya 3 puan alarak girmek için  çalışacaklarını dile getirdi. 
 
Takımın transfer çalışmalarıyla ilgili bir soruya Aybaba, ''Kulübün  menfaatleri doğrultusunda transfer çalışmalarının olabileceğini, bazı oyuncularla  ilgili temaslarının sürdüğünü ifade etti. 
 
 Aybaba, şunları söyledi: 
 
''Aissati ile ilgili Rusya'dan çok ciddi bir teklif var ama o da  olumsuz olacak sanırım. Başkanımız transfer görüşmelerini yapıyor, bir noktaya  gelince bilgi alışverişinde bulunuyoruz. İçinde fazla olmadığımız ve içinde  olduğumuz transfer görüşmelerimiz var. Herhangi bir mevkiye oyuncu isteğimiz yok.  Bizim elimizdeki oyunculardan birine iyi bir teklif gelirse bunu da  değerlendiririz. Oyuncularımızın çoğu kaliteli, mesela Baros, Serkan, Uğur oyun  içinde oldukları sürece takım daha iyi olacaktır. Baros da Diarra da bizim için  değerli oyuncularımızdandır.'' 
 
 Isaac ile ilgili Torku Konyaspor'un transfer teklifinde bulunduğunu  ancak ne oyuncunun ne de kendilerinin şuan için böyle bir şeyi düşünmediklerini  kaydeden Aybaba, Isaac'in sezon başından beri hazır görüntü vermediğini ancak  böyle gideceği anlamına gelmeyeceğini ifade etti. 
 
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER