ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Kasım 2014 Perşembe 11:22

Salih'in kiralık gideceği takım belli oldu

Salihin kiralık gideceği takım belli oldu

Fenerbahçe'den kiralık olarak gittiği Roma'da forma şansı bulmakta sıkıntı çeken Salih Uçan'ın yeni adresi belli oldu. Başkent ekibinin kiralamayı düşündüğü milli futbolcunun gideceği takımın ise Sassuolo ya da Atalanta olmadığı ortaya çıktı.


Roma kulübüne yakınlığıyla bilinen Corriere dello Sport gazetesinin haberine göre sarı-kırmızılılar bu sezon kiraladığı oyuncuları beklediği gibi kullanamadı. Fenerbahçe'den kiraladığı Salih Uçan'ın yanı sıra, Arjantin'in Boca Juniors kulübünden de Leandro Paredes'i kiralık olarak kadrosuna katan Roma, kiraladığı iki oyuncuyu bu kez kendisi kiralamaya karar verdi. 

Her ikisi de 20 yaşında olan Salih Uçan ve Paredes için Cesena ekibinin Roma ile temaslara geçtiği ve iki oyuncuyu kulübünden istedikleri belirtildi. Bir süredir Roma'da adeta kamp kuran Cesenalı yöneticilerin, oyunculara forma garantisi de verdikleri ve kısa bir süre içerisinde anlaşmaya varılmasının beklendiği kaydedildi. 18 yaşındaki Sanabria'nın da değerlendirmeye alınan bir başka isim olduğu belirtildi. 

(Onur Dinçer / Skorer Dış Haberler)

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER