ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Ocak 2013 Perşembe 17:23

Sakat oyuncuların tedavisi sürüyor


Devre arası hazırlıklarını Antalya’da sürdüren Trabzonspor’da, sakatlığı bulunan futbolcuların tedavilerinin devam ettiği bildirildi.

Bordo-mavili kulübün doktoru Hakan Bozdoğan, kulüp sitesinden sakat oyuncuların durumuyla ilgili açıklama yaptı. Marek Sapara’nın dün gerçekleştirilen idmanda bileğine aldığı darbe sonucu ezilme meydana geldiğini belirten Bozdoğan, oyuncunun edavisinin sürdüğünü ve en kısa sürede tekrar idmanlara başlayabileceğini kaydetti.

Bozdoğan, yine dünkü çalışmayı yarıda bırakan Marek Cech’te se kas zorlanması meydana geldiğini açıkladı. Cech’in tedavisinin de devam ettiği bilgisini veren Bozdoğan, futbolcunun tekrar idmanlara başlayacağı zamanın tedavi sürecine göre kesinlik kazanacağını ifade etti.

Dr. Bozdoğan, göğüs ağrıları şikayetiyle bir süredir çalışmalara katılmayan Giray Kaçar’ın durumuyla ilgili de şu bilgileri verdi:

“Oyuncumuz göğüs ağrıları şikayetiyle bize başvurmuştur. Söz konusu ağrıların sebebinin tam olarak belirlenmesi ve herhangi bir olumsuz durumla karşılaşılmaması adına gereken tüm işlemler yapılmakta ve en küçük ihtimal üzerinde dahi durulmaktadır. Birkaç gün içerisinde tüm sonuçlar alındıktan sonra Giray’ın durumu netlik kazanacak ve kesin açıklama yapışabilecek aşamaya gelinecektir.”
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER