ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Ocak 2013 Pazartesi 14:27

Sağlam, taraftara da veda etti


 Bursaspor'daki görevinden istifa eden Ertuğrul Sağlam, tesislerin önünde toplanan taraftarların yanına giderek helalleşti. "Hakkınızı helal edin" diyen Sağlam'a taraftarlar gitmemesi için adeta yalvardı.

    Ertuğrul Sağlam, Özlüce Tesisleri'nde istifasını açıklamasının ardından taraftarların yanına kadar yürüdü. Kendisine sarılıp ağlayan taraftarları teskin eden başarılı çalıştırıcı, zor anlar yaşadı. Duygulandığı gözlenen genç hocanın zaman zaman gözleri doldu.

    Konuşmakta güçlük çeken genç çalıştırıcı, tesislerin önünde toplanan taraftarların yanına kadar yürüyüp helallik istedi. "Sizi çok seviyorum. Hakkınızı helal edin." diyen Sağlam, taraftarlara el sallayarak vedalaştı.

    Sağlam'ı vazgeçirmeye çalışan taraftarlar ise hocaya adeta yalvararak gitmemesini istedi. Sağlam kendisine sarılıp ağlayan bir taraftara ise "Merak etme yine geleceğim." cevabını verdi. Taraftarın "Söz mü?" şeklindeki sorusuna ise "Evet" diyerek karşılık verdi.

Basın mensuplarıyla da sarılarak helalleşen Ertuğrul Sağlam'ı, futbolcuların da tesislerin pencerelerinden izlediği görüldü.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER