ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Aralık 2012 Pazartesi 13:37

Rüştü Reçber: McGregor neden alındı anlayamadım


Türk futbolunda en iyi kaleciler arasında gösterilen Beşiktaş'ın eski file bekçisi Rüştü Reçber Beşiktaş'ın kaleci McGregor'u transfer etmesini anlayamadığını söyledi.

Radyospor'da Senat Ok'la Haber Merkezi programına telefonla katılan Beşiktaş'ın eski kalecisi Rüştü Reçber, Beşiktaş ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Takımdan ayrılmasının sebebini de açıklayan tecrübeli eldiven şöyle konuştu.

"Cenk gibi bir kaleci varken ondan daha iyi olmayan bir kalecinin alınmasını ve ısrarla oynatılmasını anlamadım. Cenk'in oynatılıp milli takımın değişilmez kalecisi olacak şekilde yetiştirilmeli. Ben Fenerbahçe'de Volkan'ın geleceği için ne düşündüysem Cenk içinde aynı şeyi düşünüyorum. O yüzden 32 yaşına girecek ve Cenk'den daha iyi olmayan McGregor'un neden alındığını anlamadım."

TAKIMDA DÜŞÜNÜLMEDİĞİMİ TELEVİZYONDAN ÖĞRENDİM

Rüştü Reçber takımdan ayrılış nedenini tam olarak bilemediğini ama takımda düşünülmediğini televizyonlardan öğrendiğini belirterek, "Benim Beşiktaş'ta düşünülmediğimi ekranlardan öğrendim. İnsan bu duruma üzülüyor tabi. Fakat Başkan Fikret Oman zor bir ortama geldi kolay değil. Alınan bir karara da saygı duyulması gerekiyor." diye konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER