ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Şubat 2013 Çarşamba 18:15

Ronaldo: "Sezon sonu görüşürüz"

Ronaldo: "Sezon sonu görüşürüz"

Real Madrid'in Portekizli yıldızı kulübün sözleşme uzatmak için görüşme teklifini reddederek sezon bitmeden herhangi bir anlaşma imzalamayacağını ifade etti.


Real Madrid'in Portekizli yıldızı kulübün sözleşme uzatmak için görüşme teklifini reddederek sezon bitmeden herhangi bir anlaşma imzalamayacağını ifade etti. Cristiano Ronaldo, Real Madrid'in yeni sözleşme için görüşme talebini reddetti.

Ara transfer döneminde başta Paris Saint-Germain olmak üzere birçok kulüple adı anılan Ronaldo, AS'a geleceğine dair açıklamalarda bulundu. Portekizli oyuncu, "Şu anda sözleşmemi yenileme konusunda düşünmüyorum. Aslına bakarsanız bunu umursadığım da söylenemez. Tek düşüncem takımıma faydalı olmak. Sezon bitince oturup konuşuruz. Zaten çocuğumun üzerine yemin ederim ki sezon başında üzgün olmamın parayla hiçbir alakası yoktu." sözleriyle sezon sonuna kadar sözleşmesini uzatmayacağını ifade etti.

Ronaldo, ayrıca "Real Madrid tarihinde bir marka olmak istiyorum ve bunun, Real Madrid'de forma giydiğim sürenin sonuna kadar savaşarak gerçekleştirebileceğimin farkındayım. Bütün benliğim ile Real Madrid'deyim. Taraftarların da bana karşı gösterdiği sevgi beni son derece memnun ediyor." sözleriyle taraftarlara teşekkür etti.

Ronaldo, bu sezon La Liga'da 21 maçta attığı 21 gol kaydetti.

(goal.com)

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER