ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Haziran 2013 Pazar 23:16

Ronaldinho geliyor mu?

Ronaldinho geliyor mu?

Türk devleri ile adı anılan Ronaldinho'nun menajeri Miguel Gonzalez, Galatasaray ve Beşiktaş'ın girişimleri hakkında konuştu.


Bir futbol büyücüsü. Hemen hemen herkesin sergilediği futbol ile dünyanın 1 numarası olarak gösterdiği bir dünya starı.  Bugün Gazetesi'nde Özgür Sancar'ın sorularını yanıtlayan Ronaldinho'nun menajeri, konuya açıklık getirdi. 
 
İşte Gonzales'in çok özel sözleri: 
 
Nasılsınız? Ronaldinho nasıl? 
Çok iyi; Ronaldinho'nun 1 ayı bulan bir sakatlığı vardı. Şu anda iyi; oynayabilecek seviyede. 
Avrupa'ya dönmeyi düşünmüyor mu? 
Olmayan tekliflerle Avrupa'ya dönemez. Hava değişikliğine ihtiyaç duymuyor. Kulübü memnun, o da Atlético'da olmaktan dolayı mutlu. Türkiye'den kimse teklifte bulunmadı. Beşiktaş'tan kimse beni ya da Roberto'yu (Ronaldinho'nun ağabeyi) aramadı. Eğer teklif olursa bunu değerlendiririz. Ama şu anda yok. 
Fakat 2 sezon önce Galatasaray, Ronaldinho için size teklifte bulunmuştu..? 
Evet bu doğru. O dönemde Galatasaray ile görüştük. Olumlu giden bir süreç yaşadık. Ronaldinho da sıcak baktı. Galatasaray'da oynamak istedi ama sonradan Türk yetkililer fikir değiştirdi. Sonra temaslar kesildi. Ondan sonra da Türkiye ile kontağımız kalmadı. 
Beşiktaşlı yöneticiler Ronaldinho'ya teklifte bulunduklarını söylüyorlar..? 
Bunu onlara sormak gerekir. Bizi aramadılar. Eğer bu seçimde koz olarak Ronaldinho'nun ismi gündeme getiriliyorsa bu yapılan çok yanlış. Futbolcumuzun ismi böyle kullanılamaz. Biz teklif almadık. 
Teklif gelirse cevabınız ne olurdu? 
Ronaldinho, Atlético Mineiro'da çok mutlu. Copa Libertatores'te çok önemli bir noktadalar. Hedefleri olan bir takımda.
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER