ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL28°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Ekim 2013 Çarşamba 13:50

Romanya’da Sneijder-Kuyt sevinci

Romanyada Sneijder-Kuyt sevinci

Türkiye’ye karşı oynayacak Hollandalı iki yıldızın, “Gruptaki son iki maçımızı kazanmak için sahaya çıkacağız” açıklaması Rumenleri mest etti, “Sneijder ve Kuyt’tan müjdeli haber, Hollanda’nın şakası


Onur Dinçer / Skorer Dış Haberler

Dünya Kupası elemelerinde Türkiye ile ikincilik için çekişen Romanya’da Dirk Kuyt ve Wesley Sneijder sevinci yaşanıyor. Fenerbahçeli Kuyt ve Galatasaraylı Sneijder’ın önceki gün Hollanda basınına yaptığı açıklamalar Rumenler’in yüreğine su serpti. Grubun son maçında Türkiye ile karşılaşacak olana Hollanda7nın kadrosunda bulunan iki futbolcu, “Türkiye kazanmak için her şeyini verecek ancak biz de teslim olmayacağız, son iki maçımızı kazanarak grubu tamamlamak isitiyoruz” demişti.
Bu sözler Türkiye’nin rakibinde de geniş yankı buldu. Futbol hayatlarını Türkiye’de sürdüren iki oyuncunun açıklamalarını oldukça olumlu karşılayan Rumen basınında Kuyt ve Sneijder’in bu kritik maçı bırakmayacakları ve kazanmak için ellerinden geleni yapacakları belirtilerek bu durumun Romanya için iyi bir gelişme olduğu yorumu yapıldı.
 

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER