ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL27°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Ekim 2013 Salı 15:00

Roberto Carlos, restoran açılışına katıldı

Roberto Carlos, restoran açılışına katıldı

Açılışta Sivas köftesi ikram edilen Carlos, ızgaranın başına geçerek basın mensuplarına poz verdi


Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Sivasspor'un teknik  direktörü Roberto Carlos, Sivas'ta bir restoranın açılışına katıldı. 
 
Brezilyalı Carlos, Sivasspor Binicilik ve Atlı Cirit Tesisleri'ndeki  restoranın açılış kurdelesini, Kulüp Başkanı Mecnun Otyakmaz ve İl Müftüsü Recep  Şükrü Balkan ile kesti. 
 
Açılışın ardından Sivas köftesi ikram edilen Carlos, ızgaranın başına  geçerek basın mensuplarına poz verdi. Carlos, Sivas köftesini beğendiğini  belirterek, "Her gün gelip burada köfte yiyeceğim çünkü bedava" diyerek espri  yaptı. 
 
Otyakmaz ise binicilik ve atlı cirit tesislerinin yanında böyle bir  restorana ihtiyaç duyulduğunu belirterek, Nuri Uzman'ın açtığı lokantanın hayırlı  olmasını diledi. 
 
 Lokanta sahibi Uzman da açılışa katıldıkları için Otyakmaz'a,  Carlos'a, kulüp yöneticilerine ve futbolculara teşekkür etti. 
 
Açılışa, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salim Kılıç, Sivasspor  Kulübü Başkanvekili Erdal Sarılar ve Asbaşkan Faruk Taşseten ile futbolcular Ziya  Erdal, Adem Koçak, Kadir Bekmezci ve Burhan Eşer de katıldı. 
 
  
 
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER