ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Sisli
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Ocak 2013 Cuma 13:13

Rize taraftardan destek istiyor

Rize taraftardan destek istiyor

Çaykur Rizespor Basın Sözcüsü Ferah: ”Adana Demirspor maçında takımın ve Mustafa Denizli’nin en büyük destekçisinin taraftar olmasını bekliyoruz


Çaykur Rizespor Kulübü Basın Sözcüsü Aykut Ferah, hafta sonu sahalarında oynayacakları Adana Demirspor maçında takımın ve Mustafa Denizli’nin en büyük destekçisinin taraftar olmasını beklediklerini söyledi. Ferah, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ligin ikinci yarısında Mustafa Denizli’nin ve takımın ilk kez taraftarla karşılaşacağını belirterek, ”Takımların ve teknik ekiplerin en büyük gücü taraftardır. Her zaman bu takıma sahip çıkan bir taraftar topluluğu var. Ancak Adana Demirspor maçında bütün taraftarlarımızı türbinde görmek istiyoruz. Adana Demirspor maçında takımın ve Mustafa Denizli’nin en büyük destekçisinin taraftar olmasını bekliyoruz. Taraftarın desteği herkesin gücünü ve cesaretini artıracaktır” dedi.

Maça henüz beklenen ilginin olmadığını ifade eden Ferah, ”Bilet satışlarımız henüz istediğimiz durumda değil. Ancak maç günü satışın olacağını düşünüyoruz. Kale arkası türbinler 1 liraya satışa sunuluyor. Taraftarlarımızı bu maçla birlikte her maç yanımızda görmek istiyoruz. Çünkü hedeflediğimiz Süper Lig’e yükseleceğimiz inancımız tam. Taraftarımızın desteği ile daha da güçlü yürümek istiyoruz” diye konuştu.

Ferah, kombine kartların ise ikinci dönem için yeniden satışa sunulduğunu protokol türbinin 900, A ve B türbinlerinin 300, maraton türbinin ise 125 liradan satıldığını sözlerine ekledi.

 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER