SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 13 Ekim 2014 Pazartesi 20:25

Galatasaray oy pusulalarını belirledi

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/renkleri-belli-oldu-1476009-465x309.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/renkleri-belli-oldu-1476009-622x360.jpg
Renkleri belli oldu

Galatasaray’ın başkan adaylarından Alp Yalman ve Duygun Yarsuvat oy pusulalarını belirledi.


TT Arena’da gerçekleştirilen oy pusulası seçiminde kullanılacak oylar için başkan adayları zarf renklerini seçtiler. Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar yönetiminde gerçekleştirilen renk seçimi toplantısına başkan adaylarından Duygun Yarsuvat ve Alp Yalman’ı vekaleten Nasuhi Sezgin katıldı. Yapılan seçim sonrası Alp Yalman sarı, Duygun Yarsuvat ise kırmızı rengi seçti.

Duygun Yarsuvat ve Nasuhi Sezgin, birlikte basın mensuplarına poz verirken, seçimin Galatasaray’a yakışır bir şekilde geçmesi ve sonucunun herkes için hayırlı olması dileğinde bulundu.

Her iki başkan adayı da 18 Ekim Cumartesi günü oynanacak olan Galatasaray - Fenerbahçe derbi maçına passolig kartları olmadığı için gitmeyeceklerini söyledi.
 

KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

Galatasaray'da skandal

SONRAKİ HABER

Türkiye - Letonya maçı

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.