ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Nisan 2013 Salı 21:17

Refik Arkan o iddiayı yalanladı

Refik Arkan o iddiayı yalanladı


Nevzat Dindar'in haberi; 
 
Basına yansıyan ve Mersin maçında 45 dakika önce soyunma odasında Fatih Terim’e söylendiği dile getirilen “başkan artık seninle uğraşmak istemiyor. Yeni sezonda başına bir profesyonel getirilecek.” diyaloğunun kahramanı olduğu söylenen Refik Arkan Skorer.com’a yaptığı açıklamada Mersin İdmanyurdu maçı öncesi Ali Dürüst ile beraber Fatih hocayı ziyaret ettik, doğrudur. Ancak kahve içtik ve bol şans diledik. Ne başkanın böyle bir niyeti, ne de benim Fatih hocamıza karşı böyle bir söylemim söz konusu olmuştur. Üstelik ikinci başkan Ali Dürüst de yanımızdaydı. O haberlere tekzip dahi yayınlamaya gerek görmedik. Ancak gerek görürsek bir açıklama yapacağız.” dedi.
 
Mersin İdmanyurdu maçı öncesi Fatih Terim’e aktarılan bilgi nedeniyle tecrübeli hocanın maça gergin çıktığı ve karşılaşma içindeki sinirli hareketlerinin de Refik Arkan ile yaşadığı diyalog olduğu belirtilmişti.

Öte yandan Galatasaray resmi sitesi, akşam saatlerinde söz konusu haberin gerçeği yansıtmadığını belirten bir açıklama yaptı.

ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER