ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 05 Mart 2013 Salı 11:45

Recep Bölükbaşı: "Şampiyon bile oluruz"

Recep Bölükbaşı: "Şampiyon bile oluruz"

Bursaspor Kulübü İkinci Başkanı Recep Bölükbaşı, ligde beklenmeyen sonuçlar alındığını belirterek, "Şampiyon bile olabiliriz" dedi.


Yerel bir televizyon kanalında spor programına katılan Recep Bülükbaşı, ligde zorlu bir periyoda girdiklerini söyledi. Yeni teknik direktörleri Hikmet Karaman'la önemli başarılara imza atacaklarına inandıklarını vurgulayan ikinci başkan Bölükbaşı, şöyle devam etti:

"Bursaspor zirve takımıdır. En kötü ihtimalle Avrupa'ya gideceğiz. Bunu çok istiyoruz. Beklentiler doğrultusunda gereken yapılır. Hedefimiz tabii ki birinci olmak. Bu seneki lig çok enteresan. Telafisi olmayan maçlar var. Bu seriyi geçtiğimiz takdirde şampiyon bile olabiliriz."

"BATALLA KAPTAN OLABİLİR"

Arjantinli oyuncuları Pablo Martin Batalla'nın sözleşmesinin uzatılmasıyla ilgili bir sıkıntılarının olmadığını, ücretinde de iyileştirme yapılacağını dile getiren Bölükbaşı, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Batalla'nın 2014'e kadar sözleşmesi var. İnşallah jübilesini burada yapacak. Rus takımlarından 6 milyon Euro'luk teklif geldi. Sözleşmesini uzatacağız. O konuda herhangi bir sıkıntı yok. Ücretinde de ne gerekiyorsa yapılacaktır. Batalla, lider futbolculardan biri ve kaptanlığı hak ediyor. Önümüzdeki sene teknik heyetin önerileriyle kaptan yapılabilir."

"BU OYUNCULARA PARA VERİYORUZ"

Son haftalarda isteksiz ve formsuz görüntüsü nedeniyle taraftarların tepkisini çeken Sebastian Pinto ile ilgili de görüşlerini belirten ikinci başkan Bölükbaşı, bu konuda şöyle konuştu:

"Biz bu oyunculara ciddi paralar veriyoruz. Elimizin tersiyle çevirirsek, paralar da boşa gider. Oyuncularımız saha içerisindeki bu tarz durumlardan sonra antrenmana çıkınca birbirlerinden ve teknik heyetten özür diliyorlar. Pinto'nun, gol atamadığı için arkadaşlarına karşı mahcubiyet duygusu oluyor. Kendine kızıyor."

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER