ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL28°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 01 Eylül 2013 Pazar 07:34

Raul Merieles: Bunlara cevap vermekten gerçekten yoruldum


Fenerbahçe'nin Portekizli futbolcu Raul Meireles, CAS'ın kararının ardından takımdan ayrılacağı yönündeki haberleri yalanladı. Meireles, bu tür haberlerden yorulduğunu söyledi.

Maçın ardından Samuel Holmen'le basın toplantısına katılan Fenerbahçeli futbolcu Raul Meireles, "Yaşadığımız sıkıntılı dönemden sonra önem taşıyan bir maç oldu. İyi başladık ve öyle de devam ettik. Böyle güzel bir skor almak bizi mutlu etti." şeklinde konuştu.

CAS'ın kararının ardrından kendisinin ayrılacağı yönündeki haberlerle ilgili de Meireles, "Geçen sene de hakkımda yapılan yalan haberlere rastlamıştım. Alkollü araba kullanıyorum. Kadınlarla geziyorum diye. Bu olaylar nasıl çıkıyor bilmiyorum. Ben yoruldum. Futbolcuyum, sahada yaptığım şeylerle ilgili eleştiriler olsun istiyorum. Son haberler de ilk başta söylediğim haberlere eklendi. Ben bunlara cevap vermekten yoruldum." ifadelerini kullandı.

Holmen ise "Bizim için güzel bir maç oldu. Maça iyi başladık iyi oynayarak iştahımızla birlikte maçı sürdürdük. Bununla birlikte güzel galibiyet aldık; taraftarlarımızın da mutlu olduğunu düşünüyorum." diye konuştu.

7 haftadır oynamamasına rağmen hazır görünmesiyle ilgili de Holmen, "Mental olarak bu kolay değil. Her ne kadar antrenman yapsanız da maç oynamak farklı. Ben en iyi şekilde antrenman yapmaya çalıştım, kafa mı da hazır tutmaya çalıştım. Uzun bir süre geçti. Ben de bugün lisansım çıktığı için ve sahada olduğum için mutluyum." ifadelerini kullandı.

 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER