ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Aralık 2012 Perşembe 11:28

Quaresma ve Arda için müthiş iddia!

Quaresma ve Arda için müthiş iddia!

Beşiktaş ile yollarını ayıran Quaresma Atletico Madrid forması giymeye hazırlanırken, Qauaresma'nın Arda'nın yerine transfer olacağı öğrenildi.


Mehmet Çiftçi / Skorer Özel

İspanyol basını Quaresma'nın menajeri Jorge Mendes'in Atleticolu yöneticilerle bir toplantı yaparak bu oyuncuyu resmen İspanyol kulübüne teklif ettiğini yazdı. Atletico Madrid2in sahbi Miguel Angel Gil'in yakın arkadaşı olan Mendes'in Quaresma için Gil ile el sıkıştğı ve önümüzdeki ay resmi sözleşme imza atılacaığı belirtiliyor.

Atletico Madrid kulübü ise Quaresma ile görüşmeler yaptıklarını doğruladı ve açıklamanın önümüzdeki günlerde yapılacağını duyurdu. Kulüp yetkililerinden edinilen bilgilere göre, Quaresma'nın Arda'nın yerine alınmak istedniği belirtildi. Arsenal'in Arda'yı ara transfer döneminde renklerine bağlamak için Atletico'ya 20 milyon euro'ya yakın bir teklif yaptığı ve bu teklifin İspanyol kulüp tarafından ciddi şekilde değerlendirildiği ifade edildi.

Milli futbolcumuz Arda Turan'ın da Arsenal'in teklifine sıcak baktığı ve bu transferin gerçekleşmesi halinde Atletico Madrid'den aldığı ücreti üçe katlayacağı savunuluyor.
 

ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER