ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Parçalı Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Nisan 2013 Pazar 21:20

PTT 1. Lig'de 29. haftanın görünümü


 PTT 1. Lig'de 29. hafta maçlarına bugün oynanan 5 karşılaşma ile devam edildi. Günün son maçında lider Kayseri Erciyesspor, ilk altı mücadelesi veren Torku Konyaspor'u konuk ettiği maçta sahadan 2 - 0 mağlup ayrıldı.

Haftanın maçları yarın saat 20.00'de başlayacak olan Adanaspor - Denizlispor mücadelesiyle tamamlanacak.

Haftanın maçlarında alınan sonuçlar, kalan maçın programı ve son puan durumu ile 30. haftanın maçlarının programı şöyle:

Karşıyaka - Çaykur Rizespor: 0 - 1
Ankaragücü - Göztepe: 3 - 1
Manisaspor - Boluspor: 2 - 0
1461 Trabzon - Adana Demirspor: 0 - 1
Kartalspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor: 1 - 0
Bucaspor - TKİ Tavşanlı Linyitspor: 4 - 2
Şanlıurfaspor - Samsunspor: 2 - 1
Kayseri Erciyesspor - Torku Konyaspor: 0 - 2

Yarın
20.00 Adanaspor - Denizlispor (Adana 5 Ocak)

PUAN DURUMU

TAKIMLAR O G B M A Y AV P
1. Kayseri Erciyes 29 16 6 7 51 31 20 54
2. Çaykur Rizespor 29 16 6 7 45 28 17 54
3. Manisaspor 29 13 10 6 36 21 15 49
4. 1461 Trabzon 29 14 5 10 41 25 16 47
5. Bucaspor 29 12 8 9 41 28 13 44
6. Adana Demirspor 29 12 7 10 47 46 1 43
7. Torku Konyaspor 29 11 9 9 33 31 2 42
8. Adanaspor 28 10 10 8 34 33 1 40
9. Karşıyaka 29 10 10 9 30 31 -1 40
10. Boluspor 29 11 7 11 35 37 -2 40
11. Gaziantep B.Bld. 29 10 7 12 32 34 -2 37
12. Şanlıurfaspor 29 8 11 10 25 32 -7 35
13. Samsunspor 29 6 15 8 33 33 0 33
14. Denizlispor 28 8 9 11 26 32 -6 33
15. Göztepe 29 9 5 15 24 36 -12 32
16. TKİ Tavşanlı Lin. 29 7 10 12 26 40 -14 31
17. Kartalspor 29 7 7 15 23 37 -14 28
18. Ankaragücü 29 5 8 16 26 53 -27 23

30. HAFTANIN MAÇLARI

13 Nisan Cumartesi
14.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor - 1461 Trabzon (Kütahya Dumlupınar)
19.00 Çaykur Rizespor - Manisaspor (Yeni Rize Şehir)

14 Nisan Pazar
14.00 Boluspor - Şanlıurfaspor (Bolu Atatürk)
14.00 Torku Konyaspor - Adanaspor (Konya Atatürk)
14.00 Denizlispor - Karşıyaka (Denizli Atatürk)
14.00 Samsunspor - MKE Ankaragücü (Samsun 19 Mayıs)
19.00 Kayseri Erciyesspor - Kartalspor (Kayseri Kadir Has)
19.00 Adana Demirspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Adana 5 Ocak)

15 Nisan Pazartesi
20.00 Göztepe - Bucaspor (İzmir Atatürk)
 

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER