SON DAKİKA :
İSTANBUL19°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Ekim 2014 Cuma 17:29

Trabzon'da protokol krizi

/home/yztusr/public_html http://cdn1.yazete.com/store/img/programi-terk-etti-1479622-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/programi-terk-etti-1479622-622x360.jpg
Programı terk etti!

Trabzon Dernekleri Federasyonu tarafından düzenlenen Trabzon tanıtım gününde protokol krizi yaşandı.


Trabzon Dernekleri Federasyonu tarafından düzenlenen Trabzon tanıtım gününde protokol krizi yaşandı.

23-26 Ekim tarihleri arasında Feshane’de düzenlenen Trabzon 553. yıl dönümü tanıtım gününde Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu programı terk etti. Hacıosmanoğlu protokolde kendisi için ayrılan bir yer olmadığını fark edince programı izlemeden ayrıldı. Hızlıca salondan ayrılan Hacıosmanoğlu arabasına bindiği sırada kendisiyle fotoğraf çektiren bir vatandaş tarafından, "Sıkmayın canınızı, siz her şeyi hak ediyorsunuz" diyerek destekte bulundu.

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu arabasına bindiği sırada bir hayli sinirli olduğu gözlendi. Hacıosmanoğlu, kendisini çeken basın mensuplarını fark edince, "Kapat şunu, niye çekiyorsun?" diyerek tepki gösterdi.

 

KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

Statta incelemeler tamamlandı

SONRAKİ HABER

Beşiktaş'ta sakat oyuncuların durumu

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.