ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Temmuz 2014 Çarşamba 11:04

Prandelli iftar yemeğine katıldı!

Prandelli iftar yemeğine katıldı!

1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği’nin her sene geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeği, Galatasaray Adası’nda gerçekleştirildi.


1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği’nin  dün akşam düzenlediği iftar yemeğine, Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, sarı-kırmızılı takımın teknik direktörü Cesare Prandelli, Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar, Yönetim Kurulu Üyesi Mete İkiz, Mehmet Cibara, Ebru Köksal ile Galatasaray camiasının ileri gelenleri, davetliler ve dernek üyeleri katıldı.

Başkan Ünal Aysal, iftar yemeğinde yaptığı konuşmada, ’’1905 GSYİAD’ın alıştığımız iftar davetlerinden bir tanesindeyiz. Bundan sonraki ilk toplantımızda sizlere yepyeni, kendisini geliştirmiş bir Galatasaray’ı tanıtabilmenin ümidini ve heyecanını yaşıyorum. Galatasaray, her sene kendisine bir şeyler ekleyerek başarılarını katlayarak yoluna devam ediyor. Tahmin ediyorum bu başarılar daha sonraki iftarlarda iştahımızın açılmasına be yüzümüzü daha da gülerek bu toplantılara katılmamızı sağlayacak’’ diye konuştu.

İftar yemeğinin ardından başkan Ünal Aysal, yeni üyelere plaket verdi.KAYNAK:
İHA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER