ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 20 Eylül 2014 Cumartesi 17:41

Prandelli: "Ezer geçeriz"

Prandelli: "Ezer geçeriz"

Aslan'ın patronu, “Fenerbahçe'ye karşı en iyi seviyemizde olacağız. O haftadan sonra rakip tanımaz, herkesi ezer geçeriz” iddiasını ortaya attı.


Takımını sıra dışı bir metotla çalıştıran İtalyan hoca, eleştirilere kulak asmıyor. Yapılan ekstra yüklemelerin 6. haftadan itibaren karşılık bulacağını belirten Aslan'ın patronu, “Fenerbahçe'ye karşı en iyi seviyemizde olacağız. O haftadan sonra rakip tanımaz, herkesi ezer geçeriz” iddiasını ortaya attı.

Fanatik gazetesinden Serdar Dinçbaylı'nın haberine göre; Galatasaray’da takım ve teknik heyet eleştiriliyor ama hiçbir şey Prandelli’nin keyfini kaçırmıyor. Çünkü İtalyan hoca planlarını yaptı, 6. haftayı bekliyor... Kamp periyodundan bu yana geçmiş dönemlere oranla çok daha farklı ve yoğun bir çalışma programı uygulatan İtalyan hoca, ekstra yüklemelerin yarattığı olumsuzlukların yakın gelecekte sportif başarı olarak geri döneceğinden emin. Son Anderlecht maçından sonra soyunma odasında morali sıfıra inen öğrencilerine de durumu anlatan Prandelli’nin, “Tam istediğim gibi oynadınız, tebrik ediyorum. Tribünlere kulaklarınızı kapatın, ilerleyen haftalarda çok daha iyi olacak, kapasitenizin üzerine çıkacaksınız. Ne yaptığımızı biliyoruz” sözleri atmosferi değiştirdi.

‘Tek ihtiyaç destek’

Prandelli’nin zamanlaması ise çok kritik bir kapışmayla denk düşüyor... “Her şey planladığımız gibi gidiyor. 6. haftadan itibaren formumuzun zirvesine ulaşacağız” derken tam da o bahsettiği haftada Süper Lig’de Galatasaray, Arena’da Fenerbahçe’yi ağırlıyor. Deneyimli teknik adam, ezeli maç ile ilgili olarak, “Şu an için bizim tek ihtiyacımız taraftarın vereceği destek. Eğer büyük bir aksilik olmazsa 6. haftadan sonra tüm rakiplerimizi ezer geçeriz” iddiasını yakın çevresiyle net bir şekilde paylaşıyor.

KAYNAK:
DHA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER