ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL15°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Kasım 2013 Pazar 07:22

Potada maçın ardından


Banvit Basketbol Kulübü Başantrenörü Dimitris Itoudis, Beko Basketbol Liginde 87-82 kazandıkları Royal Halı Gaziantep Basketbol müsabakasına ilişkin "Karşımızda gerek Türkiye'de gerekse Avrupa'daki liglerde oynayan çok deneyimli oyuncular vardı" dedi.
Maçın ardından düzenlenen toplantıda Itoudis, iyi bir galibiyet aldıklarını söyledi. ''Karşımızda gerek Türkiye'de gerekse Avrupa'daki liglerde oynayan çok deneyimli oyuncular vardı" diyeh Itoudis, şöyle konuştu:
"Biz takım olarak oyunun genelini kontrol altında tuttuk ancak bazı bölümlerde beklemediğimiz 3'lükler yedik. Bu 3'lüklerle Royal Halı Gaziantep Basketbol Kulübü maça tutundu. Bu tarz durumlarda kazanabilir de kaybedebilirsiniz de. Fakat ne zaman mücadele ederseniz işte o zaman kaybetmemiş olursunuz. Bugün oyuncularım müsabakayı kazanmak için çok mücadele etti. Kendilerini kutluyorum."
Taraftarların maça ilgilerinin takım üzerinde olumlu etki yaptığını dile getiren Itudis, "Maçlara taraftarlarımızın gelmesi oyuncularımızın performanslarını arttırıyor. Biz Banvit olarak her maçı dolu salonlara oynamak zorundayız. Çünkü bizim için her maç final" diye konuştu.
Royal Halı Gaziantep Basketbol Başantrenörü Aziz Bekir ise "İki takımda maç boyunca büyük mücadele verdi. Maçın kaderini bize verilmeyen 2 sayı ve mola da bana verilen teknik faul belirledi. İki sayımız verilseydi ve teknik faul almasaydık. Şimdi skor daha farklı olurdu'' değerlendirmesini yaptı.
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER