ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Az Bulutlu
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Ekim 2013 Pazar 20:34

Potada maçın ardından


Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi takımlarından Fenerbahçe'nin antrenörü Roberto Iniguez, Tarsus Belediyesi karşısında iyin bir oyun sergileyerek haklı bir galibiyet aldıklarını söyledi.
Iniguez, maçın ardından yaptığı açıklamada, "Son çeyrekte farktan dolayı organizasyonlarımızda biraz düşüş oldu. Bugün herkes takım için çok iyi çalıştı. Özellikle savunmadan çok memnunum. Geçen maçlara oranla ribauntlarda son derece iyiydik. Bu daha bizim en iyi zamanımız değil. Takım olmak için biraz daha zamana ihtiyacımız var. Gün geçtikçe daha iyi çalışacağız'' diye konuştu.
Fenerbahçeli oyuncu Cansu Köksal ise geçen haftaya göre daha iyi oynadıklarını ifade ederek, zor bir deplasman maçında iyi oynayarak farklı kazanmanın sevincini yaşadıklarını belirtti.
-Tarsus Belediyesi cephesi-
Tarsus Belediyesi antrenörü Olcay Orak ise oyuna kötü başlamadıklarını ancak Fenerbahçe gibi bir takıma bu tarz sayıları vermemeleri gerektiğini ifade etti.
Maçın kırılma noktalarında Fenerbahçeli Angel'in oyuna katkısının çok iyi olduğunu belirten Orak, şunları kaydetti:
"3 maçın hepsini kaybettik. Çarşamba günü oynayacağımız bir BOTAŞ maçı var. Bu maçla beraber galibiyet serisine başlamak istiyoruz. Türk oyuncularımızın oyuna katkısından memnunuz. Özelikle takımı emanet ettiğimiz yabancı oyuncularımızın performansı biraz düşüktü. Yabancı oyuncularımızn biraz daha sayısal olarak takıma katkı vermesi ve biraz daha sertleşmemiz lazım. Rakip önemli noktalarda sertliğini hissettirdi bize. BOTAŞ maçıyla beraber bu problemleri çözeceğiz.''
Tarsus Belediyespor oyuncusu İlknur Yıldızhan da takım olarak iyi oynayamadıklarını ancak bundan sonraki maçlara daha iyi konsantre olarak iyi sonuçlar almaya çalışacaklarını dile getirdi.
 

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER