ÖNE ÇIKANLAR :
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Mart 2013 Pazartesi 17:04

Polis meşaleyi atan 8 kişiyi tespit etti

Polis meşaleyi atan 8 kişiyi tespit etti

Fenerbahçe'ye büyük ceza gelmesine neden olan olayla ilgi yönetim, savcılığa 3 taraftar hakkında suç duyurusunda bulundu.


Radyospor'da Kriminal Spor'da yayınlanan bilgilere göre soruşturma devam ediyor. Polis Genç Fenerbahçeliler Grubu'na üye oldukları iddia edilen 8 taraftarın peşine düştü.

8 GFB'Lİ TESPİT EDİLDİ

Fenerbahçe Yönetimi, kulübe zarar verdikleri gerekçesiyle 3 ismi savcılığa ihbar ederken, maç günü kamera kayıtlarını izleyen polis aralarında Fenerbahçe'nin de tespit ettiği 3 taraftarın yanı sıra 5 taraftarı daha tespit etti.

ATKI VE BERELERLE YÜZLERİNİ KAPATTILAR

Seyircisiz oynanan Fenerbahçe-BATE Borisov maçı esnasında sahaya meşale atan 8 taraftar kamera kayıtlarına göre tespit edildi. GFB'ye üye oldukları iddia edilen 8 kişi kamera kayıtlarına göre;  Ülker Sports Arena'da oynanan Fenerbahçe Ülker-Barcelona maçından sonra Ataşehir'den Şükrü Saraçoğlu Stadyumu'na geldiler. Atkı ve berelerle yüzlerini kapatan 8 taraftar meşaleleri yakarak, deniz fişekleri aracıyla gökyüzüne bıraktılar. O meşaleler daha sonra Saracoğlu'nun zemine düşerek maçın durmasına ve Fenerbahçe'nin ceza almasına neden oldu.

Savcılığın soruşturma açılmasına yönelik onayından sonra tespit edilen 8 taraftarın gözaltına alınacak.  Bu arada Fenerbahçe, bu taraftarlar hakkında deva açacağını duyurmuştu.

(Radyospor)

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER