ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Yağışlı
SPORTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 01 Kasım 2013 Cuma 15:38

Platini, TFF Genel Sekreteri Alkin'e "Gümüş Rozet" verdi

Platini, TFF Genel Sekreteri Alkine "Gümüş Rozet" verdi

UEFA Başkanı Michel Platini, UEFA Pazarlama Danışmanlığı Komitesi Toplantısı'na katılan Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Genel Sekreteri Prof. Dr. Emre Alkin'e "Gümüş Rozet" verdi.


UEFA Başkanı Michel Platini, UEFA Pazarlama  Danışmanlığı Komitesi Toplantısı'na katılan Türkiye Futbol Federasyonu (TFF)  Genel Sekreteri Prof. Dr. Emre Alkin'e "Gümüş Rozet" verdi. 
 
TFF'den yapılan açıklamaya göre, UEFA'nın İsviçre'nin Nyon kentinde  bulunan merkezinde, başkanlığını UEFA Yönetim Kurulu Üyesi Sergey Fursenko'nun  yaptığı UEFA Pazarlama Danışmanlığı Komitesi Toplantısı'nda, EURO 2016 ve Avrupa  Elemeleri'nin pazarlama konularındaki son durum, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA  Avrupa Ligi'nde 2015-2018 dönemi pazarlama konuları ile UEFA Bilgi ve Birikim  Paylaşım Programı'ndaki (KISS) güncellemeler ele alındı. 
 
Toplantıya katılan UEFA Başkanı Platini, Alkin'e "Gümüş Rozet" takdim  etti. Platini, "TFF ile güçlü ilişkilerimizin işareti olarak, bir bilim insanı  olan Prof. Dr. Emre Alkin'e bu rozeti veriyorum" ifadelerini kullandı. 
 
  
 
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER